--

--

Jiskra na úvod jara bere s Kolínem jen bod

7

Fotbalisté Jiskry Mšeno se na úvod jara touženého vítězství nedočkali. Na domácí umělé trávě v Břízkách remizovali v normální hrací době s Kolínem 2:2 a v penaltovém rozstřelu svému sokovi podlehli 4:5.

Na úvod jara se hrálo hodně bojovné utkání. Kolín, který má problémy s produktivitou v ofenzivní části byl většinu zápasu pod tlakem jabloneckých, přesto dokázal na půdě podzimního půlmistra divizní skupiny C nakonec bodovat. Na branky čekali diváci až do druhé půle. Devět minut po změně stran vystřelil Jiskře zasloužené vedení Daníček. Jenže kolínští dokázali dvěma góly v rozmezí sedmi minut nečekaně otočit vývoj utkání na svou stranu. Mšenu se povedlo srovnat až zásluhou Koblížka. Víc branek už v zápase nepadlo, tak o dalším bodu do tabulky rozhodly pokutové kopy, v kterých byli přeci jen šťastnější hostující Středočeši.

Jiskra Mšeno
Trenér Mšena Jaroslav Vodička: Utkání to bylo bojovné a my jsme podali kvalitní výkon. Ale tak to někdy ve fotbale prostě chodí. Byli jsme lepší, klukům nemám příliš co vytknout. Myslím, že i diváci byli s naší hrou spokojeni, a to je nejdůležitější. Kolín byl organizovaný, dobře bránil a vytěžil z minima maximum. Chtěl jsem, abychom odehráli kvalitní zápas a předvedli dobrý výkon, to kluci splnili, i když konečný výsledek v náš prospěch bohužel nemluví,“

SK Sparta Kolín
Petr Pavlík: „Jsme maximálně spokojeni, protože Mšeno má jeden z nejlepších týmů v soutěži a body moc ztrácet nebude. Herní převaha byla na straně domácích, my to ubojovali a uhráli na hranici svých možností,“

J. Masařík [-] - F. Koblížek [-] , A. Houser [-] , J. Váňa [-] , D. Skuhravý [-] , V. Helm [-] , N. Daníček [-] , A. Pelta [-] (55. J. Štajner [-] ) , T. Čížek [-] (76. L. Hušek [-] ) , O. Rozkovec [-] , M. Štemberk [-]

M. Drápela [-] - P. Pavlík [-] , M. Vácha [-] , J. Škoda [-] , D. Bareš [-] (64. D. Veselý [-] ) , R. Biško [-] , J. Vondráček [-] , L. Šindelář [-] (89. S. Rosendorf [-] ) , P. Němeček [-] , M. Štancl [-] , L. Vebr [-]

ŽK: 39. M. Štemberk - 44. D. Bareš , 82. P. Pavlík , 84. M. Štancl .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: OPOČENSKÝ Vojtěch - HLAVÁČEK Erik, NEJEDLÝ Tomáš.