OPOČENSKÝ Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Příbram - Táborsko 1:1 (1:1) 20.04. 17:00 -
Vyškov - Chrudim 1:0 (0:0) 13.04. 10:15 -
Líšeň - Opava 3:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Kroměříž - Vyškov 1:0 (0:0) 02.03. 14:30 -
Dukla - Táborsko 0:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Chrudim - Opava 1:0 (1:0) 07.10. 10:15 -
Líšeň - Táborsko 0:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Dukla - Kroměříž 3:1 (2:0) 23.09. 14:00 -
Vyškov - Sparta B 3:1 (0:1) 26.08. 10:15 -
Kroměříž - Jihlava 1:1 (0:1) 05.08. 17:00 -
Sigma B - Brno 1:2 (1:1) 30.07. 17:00 -
Sigma B - Táborsko 0:3 (0:2) 24.05. 17:00 -
Vlašim - Varnsdorf 2:2 (2:1) 22.04. 17:00 -
Opava - Jihlava 1:1 (1:0) 08.04. 15:00 -
Karviná - Sigma B 1:0 (0:0) 19.03. 17:00 -
Táborsko - Vyškov 0:0 (0:0) 05.03. 14:30 -
Slavia B - Táborsko 2:2 (1:1) 13.11. 10:15 -
Opava - Příbram 0:1 (0:0) 21.10. 18:00 -
Třinec - Chrudim 0:2 (0:0) 01.10. 10:15 -
Varnsdorf - Sigma B 1:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Opava - Slavia B 1:1 (1:0) 31.08. 17:30 -
Sparta B - Vlašim 3:1 (1:0) 21.08. 10:30 -
Líšeň - Varnsdorf 3:0 (3:0) 06.08. 17:00 -
Prostějov - Varnsdorf 0:4 (0:1) 11.05. 17:00 -
Vlašim - Brno 1:2 (1:1) 01.05. 13:15 -
Dukla - Varnsdorf 0:1 (0:0) 23.04. 10:15 -
Opava - Prostějov 2:1 (1:1) 13.04. 18:00 -
Dukla - Jihlava 1:2 (1:2) 06.04. 16:30 -
Zbuzany - Živanice 2:1 (0:0) 30.03. 16:30 -
Přepeře - Brozany 0:1 (0:1) 19.03. 10:30 -
Sokolov - Plzeň B 0:1 (0:0) 23.10. 10:15 -
Brozany - Boleslav B 1:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Živanice - Velvary 3:1 (1:1) 18.09. 15:30 -
Teplice B - Liberec B 2:2 (0:0) 04.09. 11:00 -
Povltavská FA - K. Vary 3:1 (2:0) 21.08. 10:30 -
Ústí n/O - Bohemians B 1:0 (0:0) 31.07. 17:00 -
Sokolov - SK Rakovník 1:2 (1:0) 03.10. 10:15 -
Velvary - Teplice B 2:1p. (0:1) 19.09. 16:00 -
Plzeň B - Příbram B 2:0 (0:0) 30.08. 10:30 -
Teplice B - Chlumec 2:3p. (1:1) 15.11. 17:00 -
Doubravka - Mýto 1:2p. (0:0) 19.10. 15:30 -
Kutná Hora - Čáslav 1:2p. (0:1) 05.10. 10:15 -
Č. Lípa - Č. Brod 0:0 (5:4) 28.09. 16:00 -
D. Králové - V. Hamry 4:2 (1:1) 08.09. 17:00 -
Čížová - Beroun 7:1 (3:0) 17.08. 13:30 -
Slatiňany - Přepeře 3:4 (1:1) 12.06. 18:00 -
Robstav - Sedlčany 3:0 (1:0) 18.05. 10:15 -
J. Hradec - Hořovice 3:1 (1:1) 13.04. 10:30 -
Brandýs n.L. - Hostouň 1:2p. (1:0) 06.04. 10:15 -
Mšeno - Kolín 2:3p. (0:0) 16.03. 14:00