22.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Trdý zajistil Nedvědici bod

23

Derby ve Štěpánově se vyvíjelo lépe pro domácí, ale Nedvědice v samotném závěru srovnala.

První půle nerozhodně

Derby s příchutí záchranářského boje začalo pro domácí na jedničku. Už ve druhé minutě utkání pronikl krajem hřiště Karásek, nacentroval a našel Fialu, který si před Havlíkem věděl rady - 1:0. Brzy však bylo srovnáno. Ve 13. minutě všudybyl Vašíček využil nedorzumění domácí obrany s brankářem Kubicou a do odkryté brány srovnal - 1:1. Zbytek prvního dějství se odehrával ve středu hřiště, kde se především bojovalo. Ani jeden z týmů nechtěl zbytečně chybovat.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Domácím vyšel i vstup do druhého poločasu. Bombu z velkého vápna Havlík vyrazil jen k nohám Fialy, který pohotvě doklepl míč do sítě a radoval se podruhé v zápase - 2:1. V 76. minutě domácí Bohdan fauloval, inkasoval druhou žlutou kartu a hostům nabídl přesilovku. Tu Nedvědice využila. V 89. minutě si našel centr ve velkém vápně Trdý a hlavou překonal Kubicu - 2:2.

Štěpánov jede v dalším kole k veledůležitému zápasu do Polné. Nedvědice hostí Moravské Budějovice.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Milan Jiránek (trenér): Soupeři jsme zase nabídli branky a ztratili jsme zbytečně další body.

SK Pernštejn Nedvědice
Michal Havlíček (hráč): Důležité je, že jsme neprohráli a udrželi jsme si odstup od domácích. Bod bychom brali i před zápasem.

D. Kubica [-] - D. Fiala [-] (66. J. Šikula [-] ) , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , R. Sabadashka [-] (66. D. Kintr [-] ) , P. Karásek [-] , V. Sedláček [-] , I. Ilchyshyn [-] , M. Novák [-] , A. Bohdan [-] , M. Ostrovskyi [-]

D. Havlík [-] - M. Vašíček [-] , M. Pachlopník [-] (55. Z. Prudký [-] ) , P. Sytař [-] , M. Havlíček [-] , J. Pachlopník [-] (68. P. Pokorný [-] ) , F. Škutchan [-] (61. D. Mareš [-] ) , D. Bracek [-] , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] (70. L. Jirásek [-] ) , D. Houdek [-]

ŽK: 62. A. Bohdan - 54. P. Sytař , 56. L. Trdý , 83. D. Mareš . ČK: 76. A. Bohdan .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KUBEŠ Petr - FOTR Jan, SLIŽ Emil.