3. R. Darkeh , 40. R. Darkeh (p.) , 83. R. Darkeh (p.) - 21. D. Šerý , 63. V. Hloušek (vl.) , 75. R. Dalík , 77. D. Šerý
17

Ani tři branky nové akvizice nestačili domácím na zisk prvních bodů v sezóně.

Domácí o poločace vedli

Domácím vyšel úvod na jedničku. Ve 3. minutě napřáhl ke střele Darkeh a z dvaceti metrů rozvlnil síť zaKřížem - 1:0. Po deseti minutách tlak domácích opadl, hra se srovnala a ve 21. minutě hosté díky Šerému srovnali i skóre - 1:1. Ve 40. minutě byl ve vápně hostí faulován Peřina. K penaltě se postavil Darkeh a poslal domácí do vedení - 2:1.

Hosté po pauze otočili

Ve druhé půli se především bojovalo ve středu pole. Darkeh mířil v šanci hlavou těsně vedle a hosté chvíli na to srovnali, když se po chybě domácí obrany trefil Hloušek - 2:2. V 75. minutě potrestal domácí nepozornost Dalík, který se trefil po rychle rozehraném přímém volném kopu - 2:3. Hned na to otrestal další nepozornost domácích Šerý - 2:4. V 83. minutě byl faulován Darkeh a proměnil i druhý pokutový kop - 4:3. Vyrovnat už domácí nestihli.

Havlíčkův Brod jede v dalším kole do Velké Bíteše. Humpolec hraje doma se Zbrojovkou.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Začali jsme dobře, ale vlastními chybami jsme posadili soupeře na koně. Nemůže se stát, že doma vstřelíme tři branky a nemáme ani bod.

J. Kubát [-] - L. Peřina [-] , O. Štědrý [-] , V. Hloušek [-] , M. Němec [-] (66. M. Pleva [-] ) , K. Svoboda [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , D. Henek [-] (68. T. Karlík [-] ) , J. Pabousek [-] , R. Darkeh [-]