15. T. Karlík , 22. D. Fikar , 41. R. Darkeh , 45. D. Fikar - 37. M. Kriston , 47. M. Kriston , 90. M. Hakala
15

Domácí po půli vedli a své vedení nakonec ubránili.

Domácí po půli vedli

Úvod vyšel lépe hostům, ale ti dvě nadějné příležitosi zahodili. V 15. minutě tak udeřili domácí. Odraženou střelu od břevna dopravil do sítě Karlík - 1:0. O sedm minut později se po pěkné akci trefil Fikar - 2:0. O patnáct minut později chyboval domácí brankář Kubát a Kriston snížil - 2:1. Domácím vrátil dvougólové vedení Darkeh, který se trefil přesně k tyči - 3:1. Poslední minuta přinesla druhou žlutou kartu pro Štědrého. Hned na to však domácí dali další gól, když se trefil Fikar - 4:1.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté byli po přestávce lepším celkem, ale do šancí se nedostávali. Výjimkou byla Kristonova branka ze 47. minuty - 4:2. Hosté poté už jen snížili v nastaveném čase, když vstřelil branku Hakala - 4:3.

Havlíčkův Brod jede v dalším kole do Bystřice. Břeclav hraje doma se Zbrojovkou.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Po špatném začátku jsme se zvedli a převahu jsme dokázali vyjádřit i gólově. Druhá půle byla bojovná, protože jsme hráli v oslabení. Za vydřené body jsme rádi.

J. Kubát [-] - J. Henek [-] (79. D. Henek [-] ) , O. Štědrý [-] , T. Karlík [-] , J. Pabousek [-] , K. Pazderka [-] , R. Darkeh [-] (88. V. Hloušek [-] ) , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , J. Peřina [-] , M. Němec [-] (85. J. Synecký [-] )