48. P. Sodomka - 22. D. Rozum , 49. D. Rozum , 66. F. Kuldan
17

Bystřice nepotvrdila body z Humpolce a prohrála doma.

Hosté po poločase vedli

Domácím vstup do utkání nevyšel. Vázla jim kombinace a hosté byli lepším celkem. Ve 22. minutě stál na konci rychlého přečíslení David Rozum a poslal Velkou Bíteš do vedení - 1:0. Hosté mohli vedení navýšit, ale Petr při samostaném nájezdu svůj tým podržel. A když nevyužil šanci ani domácí Feifer, tak šli do kabin spokojenější hosté.

Hosté si vedení pohlídali

Úvod druhého dějství domácím vyšel a už po třech minutách srovnal Sodomka - 1:1. Hned vzápětí přišla kolmá přihrávka mezi domácí stopery a Rozum vstřelil svoji druhou branku v zápase - 1:2. V 66. minutě se do centr parádně nůžkami položil Kuldan a uklidnil hosty - 1:3. Poté se hrála otevřená partie. Oba týmy měli několik šancí, ale další branka už nepadla.

Bystřice jede v dalším kole na hřiště Startu. Velká Bíteš hostí Havlíčkův Brod.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Veselý (trenér): Prospali jsme začátek, kdy jsme byli ustrašení a nervózní. Těší mě, že jsme zápas nezabalili. Pokud bychom se vyvarovali hrubých chyb, tak jsme mohli klidně bodovat. Na druhou stranu musím uznat, že Velká Bíteš hrála velmi dobře.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Byli jsme fotbalovější a dali jsme góly. V prvním poločase jsme měli zápas pod kontrolou. Po krásné brance Kuldana bylo rozhodnuto.

M. Petr [-] - V. Sedláček [-] , M. Mazel [-] , P. Sodomka [-] , A. Feifer [-] (82. D. Buršík [-] ) , T. Padrtka [-] , R. Sklenář [-] , F. Adamec [-] , M. Šponar [-] , T. Vařejka [-] , D. Zítka [-] (67. D. Čech [-] )

M. Pelán [-] - D. Bartoš [-] , L. Kerber [-] , M. Hošek [-] , F. Kuldan [-] - R. Novotný [-] (83. M. Mikeš [-] ) , J. Ondrák [-] (46. T. Loup [-] ) , A. Merdita [-] , P. Loup [-] - D. Rozum [-] (67. M. Knos [-] ) , D. Pořízek [-] (89. T. Sodomka [-] )

ŽK: 35. M. Šponar , 60. P. Sodomka - 71. M. Hošek .
Hráči zápasu: V. Sedláček - D. Rozum , F. Kuldan .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: Kolář Jaroslav - NEJEZCHLEB Miroslav, BĚHAL Radek.