--

15

Žďár potřeboval zabrat a povedlo se mu to doma s Velkou Bíteší.

V prvním poločase branka nepadla

Celý první poločas se nesl ve stejném duchu, a to dobýváním hostující branky. Velká Bíteš se dostávala na polovinu domácích velmi sporadicky a soustředila se jen na bránění. Domácí se ale až na šance Kunstmüllera a několika centrů do vážnějšího ohrožení branky nedostali. Poločas tak skončil bez branek.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhý poločas se začal opět lépe pro domácí a v 58. minutě měli žďárští výhodu pokutového kopu. K němu se postavil osvědčený exekutor Jakub Šindelka, ale Pelán jeho pokus chytil. Domácí se přeci jen dočkali zaslouženého vedení v 63. minutě, kdy hostující brankář Pelán neudržel dalekonosnou střelu a Vokoun již neměl problém míč poslat do prázdné branky - 1:0. První tři podzimní body z domácího prostředí pak potvrdil v 74. minutě po samostatné akci Švoma - 2:0. Zbytek zápasu si již domácí zkušeně pohlídali v obraně a připsali si zasloužené tři body.