10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Kamenný Újezd veze výhru z Chvalšin

23

Souboj týmu ze spodku tabulky se hrál v Chvalšinách. Bodově na tom byl zatím lépe domácí tým, ale Kamenný Újezd zabral a bodově se na něho dotáhl

Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase

Zápaso šest bodů začal lépe tým hostí z Kamenného Újezda. A hend v úvodu se trefil Petr Petkov 0:1. Hostujicí tým hrál zodpovědně ze zatažené obrany a co prošlo to pochytal brankář Petr Oliva. Přesto domácí tým vyrovnal, když se trefil zkušený Tomáš Holas 1:1. Po dvou minutách si Kamenný Újezd vzal vedení zpět trefou Aleše Černého 1:2. Hostujicí tým pak zodpovědnou hrou do konce poločasu neinkasoval.

Kamenný Újezd si výsledek pohlídal

Druhý poločas nabídl znovu dobře hrajicí tým hostí, který vzadu dobrým výkonem jistil brankář Oliva. Ten nakonec urval tři body, ale v závěru přišel o vyloučeného Martina Sládka. Výhru se Kamenný Újezd dotáhl právě na Chvalšiny a i na Frymburk. Za týden ho čekají doma Loučovice. Chvalšiny jedou do Dřítně.

TJ Sokol Chvalšiny
Zbyněk Ginzel (trenér): Zápas s Kameným Újezdem jsme nezvládli. Hráli jsme o šest bodu jak se říká a některým hráčům to asi nic neříká. Už před zápasem jsem měl obavy, že to nezvládneme z důvodu přípravy na zápas. Bohužel ale taková je doba. Je mi líto klubu který do toho dává maximum a hráči se tak nechovají.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Valenta (hráč): Do Chvalšin jsme jeli s cílem bodovat a k tomu jsme přizpůsobili i taktiku - hrát ze zajištěné obrany a hlavně jednoduše. Nakonec jsme pro nás cenné vítězství ukopali i s přispěním velice dobrého výkonu našeho brankáře. Jediné co nás mrzí je obdržená červená karta v závěru utkání, ale s tím se holt budeme muset další utkání poprat.

P. Cába [-] - M. Kravets [-] , R. Kaprál [-] , P. Zwifelhofer [-] , L. Fučík [-] , V. Dymitskyi [-] (64. D. Konečný [-] ) , P. Sluka [-] , M. Postl [-] , J. Fic [-] , Z. Ginzel ml. [-] (46. P. Kliner [-] ) , T. Holas [-]

P. Oliva [-] - D. Průdek [-] , V. Kotalík [-] (90. J. Dudák [-] ) , M. Sládek [-] , D. Frnka [-] (60. J. Rožboud [-] ) , P. Dvořák [-] , J. Komberec [-] , A. Černý [-] , R. Kočí [-] , M. Valenta [-] , P. Petkov [-]

ŽK: 41. Z. Ginzel ml. , 49. P. Sluka , 68. P. Cába - 24. V. Kotalík , 50. M. Sládek , 77. M. Valenta . ČK: 85. M. Sládek .
Hráči zápasu: P. Oliva , A. Černý .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: SCHWARZ Rudolf - OVČÁČEK Josef, PETROUŠEK Antonín.