11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Dříteň porazila Chvalšiny

24

Hezký zápas se odehrál na hřišti Dřítně kam dorazil tým Chvalšin. Domácímu týmu vyšel úvod a zápas dotáhl ke třem bodům

Dobrý úvod domácích

Začátek vyšel výborně domácímu týmu a Jaroslav Klimeš se hned po třech minutách trefil 1:0. za devět minut přišla pro hosty další pohroma a Pavel Picka zvýšil už na 2:0. Domácí tým polevil a naopak Chvalšiny začaly zle kousat. A brzo přišlo snížení, když se trefil Volodymyr Dymitskyi 2:1. Hostující tým měl do konce poločasu další šance na vyrovnání, ale žádnou už neproměnil.

Dříteň nepřipustila bodovou ztrátu

Druhý poločas nastoupil hostující tým s odhodláním vyrovnat, ale brzo přišla další pohroma. Jan Oškrda viděl druhou žlutou kartu, tím pádem přišla červená a odchod do sprch. Krátce na to zvýšil domácí vedení Josef Moudrý 3:1. Hostující tým to nezabalil a bojoval dál. Necelých deset minut před koncem přišlo snížení, když se trefil Petr Cába 3:2. Chvalšiny vrhly vše do útoku, ale nejlepší hráč zápasu Pavel Picka další brankou uklidnil domácí 4:2. V dalším kole jede Dříteň do Loučovic. Chvalšiny čeká venku Větřní.

TJ Sokol Chvalšiny
Zbyněk Ginzel (trenér): Zápas v Dřítni se musel líbit všem zúčastněným. Domácí byli lepší prvních 20 minut a zaslouženě vedli 2-0 pak jsme začali hrát my a do poločasu jsme byli lepším týmem. Tři vyložené šance a proměníme jen jednu. Do druhého poločasu si něco řekneme a v 53 minutě se necháme vyloučit. Kluci to, ale nezabalili a makali i v 10 lidech. Kdyby jsme měli kvalitní zakončení bůh ví jak by zápas dopadl. Domácím gratuluji ke třem bodům.