10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Osek B dostal doma ostudnou osmičku

26

Souboj rezerv vyzněl jasně pro Prachatice, které byly od začátku zápasu lepším týmem a sázely góly jak na běžícím páse.

Prachatice nasázely za poločas pět gólů

Osek B má problém složit jedenáctku už i na domácí zápasy, tomu odpovídá i slabší divácká kulisa – pětatřiceti diváků. Prachatice B hrály to, co potřebovaly a góly úctyhodně naskakovaly. Vše odstartoval v 7. minutě Jiří Tesárek. Pro domácí byly tragické tři minuty kolem 30. minuty, kdy třikrát inkasovali.

Hosté vedení navyšovali

Druhý poločas za stavu 0:5 se jen dohrával. Hosté byli nadále lepším mužstvem a přidali další tři branky. Rozdíl oproti minulé sezóně je nyní mezi těmito rezervami markantní. Prachatická rezerva okupuje čtvrtou příčku, kdežto osecká rezerva je na posledním místě.

V příštím kole Osek B jede do druhých Strunkovic. Prachatice B hrají doma proti Sedlici.