12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Hrdějovice vezou výhru

25

Rezervu Trhových Svinů čekal domácí zápas proti Hrdějovicím. Čekal se vyrovnaný zápas, ale hostující tým všechny předpoklady rozcupoval.

Výborný první poločas hostí

Začátek zápasu byl ve velkém tempu a hrálo se nahoru dolu. Dobrou střelu z poza vápna měli domácí, ale Boček střelu k tyči skvěle vytáhl. Naopak na druhé straně se z první velké šance dokazal po přihrávce Havla prosadit Miroslav Ridvan, který ve vápně pod tlakem dokázal propíchnout míč do sítě 0:1. Po brance byli mnohem aktivnější hosté. Druhý gól padl po nedurazném odkopu po rohovem kopu, kdy se dostal míč k Martinu Hondlíkovi, který napálil míč do sítě 0:2. Domácím se povedlo taktéž po rohu vstřelit branku, když na zadní tyči se sám objevil Václav Brožka, který z voleje propálil Bočka. Domácí obrana měla velký problem s rychlými útoky hostů. Po skvěle kombinaci Bohoňka a Hondlíka, druhý jmenovaný odcentroval do vápna, kde si míč našel Přemysl Kukačka, který bez problému zakončil pod břevno 0:3. Z další akce ze strany trefil Miklík pouze zadní tyčku. Podruhé se ale nemýlil, po přihrávce Ridvana, Martin Miklík střelou o zadní tyč zvýšil na 1:4. Na konci poločasu po přihrávce Miklíka běžel sám na bránu Havel, ale Brůha ho skvěle vychytal.

Hostující tým si výhru pohlídal

Druhý poločas se dohrával pouze z nutnosti. Hosté se nikam moc netlacili, spíše hlídali výsledek, ale i přes to dokázali vsitit ještě jednu branku, když Miklík dokázal obehrát jednoho z obránců a ze strany nahrál nabíhajícímu Přemyslu Kukačkovi, který poslal míč do prázdné branky 1:5. Do konce zápasu se již nic zajímavého nestalo.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Patrik Lavička (hráč): Hrdějovice byly už od začátku aktivnější, byly u všech míčů dříve než my a už to nás stálo body, když už jsme dali gól na 1:2, tak zbytečně jsme chybami dostali 2 góly. V druhém poločase už mám došly síly, fyzička a tak to i potom vypadalo.

TJ Slavoj Hrdějovice
Martin Miklík (hráč): Chtěli jsme navázat na výhru z minulého kola a to se nám povedlo. Opět jsme ukázali skvělý týmoví výkon a týmového ducha. Nesmíme se ale tímto výsledkem uspokojit a stále na sobě makat.

K. Brůha [-] - L. Tuscher [-] (26. M. Němec [-] ) , D. Brůha [-] , J. Gažák [-] , M. Švepeš [-] , V. Brožka [-] , P. Lavička [-] , J. Tůma [-] (46. J. Šafránek [-] ) , J. Kostohryz [-] , P. Nocar [-] (58. L. Lenk [-] ) , T. Kápar [-] (20. J. Gažák [-] )

J. Boček [-] - M. Miklík [-] , J. Fajtl [-] (6. J. Turek [-] ) , M. Ridvan [-] , J. Bohoněk [-] , P. Kukačka [-] , P. Nedorost [-] , M. Hondlík [-] (78. M. Babec [-] ) , S. Havel [-] , L. Kučera [-] , Z. Filípek [-]

ŽK: 23. Z. Filípek , 31. L. Kučera , 53. S. Havel .
Hráči zápasu: K. Brůha , D. Brůha - M. Ridvan , J. Turek .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: NOVOTNÝ Ctibor - STUDENÝ Josef, FEITL Jaroslav.