13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Meclov smetl Nýrsko

11. M. Obdržálek , 56. J. Čižikov , 68. M. Kubica , 72. J. Hartl , 86. J. Tolar (p.) - 88. I. György
27

Do Třebnic zavítala v rámci 13. kola KPM delegace z Nýrska. Hosté byli vzhledem k pohledu na tabulku KPM velkým favoritem..

Gól ze čtyřiceti metrů přinesl domácím vedení

Zápas byl od úvodních minut vyrovnaný, míč na kopačkách drželi spíše hosté, avšak hráči Meclova velmi často vyráželi do nebezpečných brejků.

V 11. minutě vstřelil kuriózní branku Obdržálek, když jeho nabídka doputovala až do svatyně gólmana Toula.

Domácí obrana spolu s gólmanem Dolejšem poté odolala několika velkým příležitostem Nýrska.

V poslední minutě první půle byl navíc vyloučen po druhé žluté kartě Lucák. Do kabin tak odcházeli spokojenější hráči Meclova.

Lekce z produktivity

Okula musela otevřít hru a pokusit se co nejrychleji vyrovnat.

Meclov však trpělivě bránil a vyčkával na brejky. V 56. minutě jeden z mnoha úniků zakončil přesně Čižikov a s Nýrskem bylo zle.

Domácím vycházelo téměř vše, postupně se do listiny střelců zapsali Kubica, Hartl a Tolar.

Posledních deset minut se Meclov musel obejít bez hráče zápasu Čižikova, který byl rovněž vyloučen za dvě žluté karty.

Čestný úspěch zaznamenal Ivo György, který v závěru zápasu alespoň snížil na 1:5.

Duel tak skončil debaklem Nýrska v Třebnici 1:5.

TJ ZD Meclov
Jevgenij Čižikov, hráč domácích: Do zápasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit. Zkusili jsme změnit taktiku a hrát to se zabezpečenou obranou a pokoušet se o brejky. Přesně takhle jsme hráli první půlrok v 1.A třídě a přinášelo to úspěchy.To se nám dokonale povedlo i v tomhle zápase a urvali jsme důležité 3 body, i když nám asi nikdo nevěřil.Teď máme před sebou zápas v Tlumačově a tam chceme uspět.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, hráč hostí: Lekce z produktivity společně s prohrou v zákulisí přinesla debakl

J. Dolejš [-] - J. Čižikov [-] , F. Němec [-] , J. Suchý [-] (84. V. Kafka [-] ) , J. Tolar [-] , M. Obdržálek [-] , O. Jireček [-] , M. Kubica [-] (72. J. Řezníček [-] ) , J. Kozák [-] , J. Pačesný [-] (54. Z. Strouhal [-] ) , J. Hartl [-]

M. Toul [-] - O. Kadlec [-] , M. Brož [-] , J. Lužný [-] , I. György [-] , M. Lucák [-] , I. Varga [-] (72. M. Bastl [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] , J. Pavlík [-] (57. M. Trumpeš [-] ) , D. Šnour [-] (57. L. Hájek [-] )

ŽK: 23. J. Čižikov , 66. J. Tolar - 22. M. Lucák , 26. J. Lužný , 40. J. Pavlík , 76. M. Bastl . ČK: 81. J. Čižikov - 45. M. Lucák .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HAVRÁNEK Martin - MIFKOVÁ Hedvika, RUDA Daniel.