6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

55. P. Čermák , 81. R. Durajka (p.) - 56. D. Skotar
22

Do Náměště přijel tým ze Stáje, Sapeli Polná. Body ovšem zůstali u řeky Oslavy.

V první půli se nic vážného nestalo

Hosté vycházeli ze zajištěné obrany a snažili se o rychlý přechod do útoku a v podstatě podobně hráli i domácí do poločasu se neodehrálo nic podstatného.

Ve druhé půli pokračovala vyrovnaná hra, v závěru rozhodl z penalty Durajka

Po přestávce se po trestném kopu a přiťuknutí od Svobody prosadil v 55.minutě Čermák a domácí vedli, ovšem hned o minutu později domácí propadli a hostující brejk skončil brankou Skotara na 1:1. Šance se střídali na obou stranách a tak se na jedné straně vyznamenal při trestném kopu hostů domácí Chalupa a nakonec rozhodli domácí, když zejména střídající Kašík hru hodně oživil a byl při svém průniku v 81.minutě faulován, tak vyrovnané utkání rozhodl z penalty Durajka.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Oba týmy hráli ze zabezpečené obrany a v závěru díky oživení střídajícími hráči byli šťastnější domácí.

TJ Sapeli Polná
Filip Dvořáček (kapitán): V kombinované sestavě jsme předvedli kvalitní bojovný výkon a byli domácí Náměšti vyrovnaným soupeřem. Minimálně bod jsme si odvést zasloužili. Bohužel to nevyšlo.

A. Chalupa [-] - P. Čermák [-] , D. Cienciala [-] , T. Nekuda [-] , Z. Jonák [-] - J. Klíma [-] (67. M. Kašík [-] ) , J. Chlup [-] , J. Rubák [-] (74. M. Homola [-] ) , R. Durajka [-] - D. Svoboda [-] (88. J. Heres [-] ) , M. Šimončič [-]

M. Pokorný [-] - D. Skotar [-] , M. Matějíček [-] (57. M. Mezera [-] ) , M. Brabec [-] , F. Dvořáček [-] , T. Matějíček [-] , J. Flekal [-] (42. D. Stejskal [-] ) , P. Barák [-] , P. Matějíček [-] (84. F. Vomela [-] ) , J. Benáček [-] , P. Tržil [-]

ŽK: 63. J. Chlup , 65. D. Cienciala , 79. P. Čermák , 84. R. Durajka , 90. J. Heres .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Dvořák Jan - VONEŠ Jakub, DOSKOČIL Pavel.