23.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Comeback do brány se Hodoušovi povedl

0

Vyrovnané utkání se hrálo ve velkém tempu. Hvězdou utkání byl hříměždický Michal Hodouš, jenž po čtyřech letech navlékl brankářské rukavice, vrátil se mezi tyče a výraznou měrou přispěl k vítězství 3:1 na týmem z Nečíně, když propustil za svá záda pouze jeden balón a pochytal několik tutovek.

Rozhodčí k utkání nedorazil

K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak se této role musel ujmout laik. Podle ohlasů svoji nelehkou roli zvládl na výbornou a pískal spravedlivě na obě strany.

Utkání se hrálo ve velkém tempu, hrálo se nahoru dolu a na obou stranách bylo vidět spousta šancí. Zápas však patřil hlavně brankářům a ani jeden se v první půli nenechal prostřelit. V 25. minutě musel pro zranění odstoupit hostující Kozohorský. Jeho místo v sestavě zaujal Vlček.  Výtečný Hodouš v brance ještě do poločasu stačil zneškodnit pokusy Hnidy i Převora a několik šancí pochytal i na druhé straně neméně dobře chytající Horký, byl to zápas brankářů.

Hodouš mezi tyčemi čaroval

Druhý poločas nepřinesl žádné polevení, stále se hrálo naplno a domácí brankář opět přiváděl hostující střelce k zoufalství. Skóre otevřel zhruba po padesáti minutách domácí Jiří Januška. Nečíni se v druhém poločase výborného domácího gólmana povedlo překonat pouze jednou. Trefil se opět  Januška, tentokráte však Jaroslav Janušky hájícího barvy Nečíně. Domácí hostujícího gólmana nakonec překonali třikrát, gól na 2:1 trefil záložník Vltavanu Jan Kahoun a v závěru z nařízené penalty skóroval střídající Jakub Kahoun. Hosté rozhodně neskládali zbraně a snažili se až do konce něco s výsledke udělat. V jednu chvíli už dokonce měli ruce nad hlavou, čaroděj Hodouš však v závěru předvedl parádu, rybičkou hbitě skočil k tyči a téměř jasný gól vytěsnil mimo.

TJ Vltavan Hřiměždice B
Michal Hodouš (brankář, Vltavan Hříměždice): „Už jsem v tomhle roce vyzkoušel snad všechny posty, kromě stopera a na to, že jsem 4 roky v bráně nebyl, tak si myslím, že jsem podal nad očekávání dobrý výkon. V zápase jsem měl hodně práce a po zápase mi bylo řečeno, že bych se měl do brány zase vrátit.“

TJ Sokol Nečín B
Ivo Špáta(obránce, Nečín B): „Velice mě rozčílilo, že se k utkání nedostavil sudí Havránek, bez jakékoliv omluvy. Jde o velmi neseriózní přístup a rozhodčí by měli, za neúčast na zápasech ke kterým jsou delegováni, platit pokuty. My když se s týmem nedostavíme, tak taky musíme platit, navíc rozhodčí jsou proškoleni a měli by se chovat profesionálněji. Zápas tak musel odřídit laik a k jeho výkonu nemám nejmenších výhrad, svou nelehkou úlohu zvládl skvěle.“

M. Hodouš [-] - J. Pinc [-] , J. Hubner [-] , P. Černý [-] , M. Vitásek [-] (46. O. Vacek [-] ) - P. Drobný [-] (46. J. Kahoun [-] ) , J. Januška [-] , J. Kahoun [-] , T. Jechort [-] - J. Vimer [-] , J. Baštář [-]

M. Horký [-] - Z. Vacek [-] , I. Špáta [-] , D. Greguš [-] (65. J. Januška [-] ) , A. Vybíral [-] - M. Procházka [-] , D. Hnida [-] , J. Kozohorský [-] (25. V. Vlček [-] ) , J. Novák [-] - J. Jelínek [-] , J. Převor [-]

Hráči zápasu: M. Hodouš - M. Horký .