5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Štěpánov rozhodl v prvním poločase

38

Štěpánov rozhodl v prvním poločase a veze z Jimramova tři body.

Štěpánov se v prvé půli dvakrát prosadil

V tomto utkání dostali domácí lekci,po nejhorším výkonu za několik let, hosté byli po všech stránkách lepší a zasluženě zvítězili, když výsledek je pro domácí ještě milosrdný. Hosté hned v úvodu utkání dobře kombinovali, což jim domácí svou pasívní hrou umožňovali, akce také zakončovali častou střelbou. Do vedení šli v 11.minutě, kdy rychlou kombinaci zakončil s přehledem střelou na dlouhou tyč Novák. V 16.minutě zahrávali hosté volný přímý kop, brankář Hlaváč míč vyrazil, ale u míče byl nejdříve hostující kapitán Hrubeš a pohodlně skóroval. V dalším průběhu domácí několikrát podržel brankář Hlaváč. Domácí branku hostí za celý poločas prakticky neohrozili.

Hosté pojistili výsledek na konci zápasu

Ve 2.poločase hosté hru kontrolovali a navíc zahodili celou řadu šancí. Domácí měli velkou šanci v 62.minutě, kdy po pěkné kombinaci trefil Dvořák pravou tyč. V 76.minutě podržel hosty brankář Kubica, když vyrazil hlavičku Bednáře. V  závěru utkání se na obou stranách značně přiostřilo, na což doplatil domácí kapitán Bednář, který putoval po dvou žlutých do sprch. V 85.minutě po rohovém kopu domácích následoval rychlý kontr hostí a Novák zkušeně upravil na konečných 0  : 3 . Domácí diváci odcházeli zklamáni, ani ne tak z výsledku, ale z výkonu domácích.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Reportáž ze zápasu napíše kolega Pajky, za mě je to jednoduchý. S takovouhle sračkou nemáme v přeboru co dělat. Že to neskončilo 1:8 je jenom díky Tošovi a špatné koncovce hostů. Jinak tam nebylo nic, pochodující bílo zelené figurky, neschopné jakékoliv fotbalové dovednosti. Dlouho byl klid, ale je na čase pustit jedovatou slinu, zatím to většinou zabralo. Za prvé by měl každý z nás začít u sebe. Dávám tomu co je potřeba nebo si jdu o víkendu začutat? Obě varianty jsou možné, ale dohromady moc nefungují. Řešíme rozhodčího, ukáčko s 11 na zádech, mimochodem možná nejlepší hráč na hřišti, ale blb non plus ultra a uniká nám to nejpodstatnější. Na hřišti jsme od toho aby jsme hráli fotbal nebo se o to alespoň snažili. Nechci vést mančaft, kterej dělá zákeřný fauly a má dohrávat v osmi lidech. Mě je u prdele jestli hrajeme přebor nebo trojku, já chci, aby ze hřiště šlo 11 spocenejch borců, který tam nechali všechno. A to tam zatím kromě Nové Vsi teď chybí...tak mě se ulevilo a efekt mýho blivance uvidíme v sobotu v Radostíně:-(smích) Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV