7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

V Osové Bítýšce rozhodl derby první poločas

35

V Osové Bítýšce před rekordní návštěvou 250 diváků rozhodl první poločas v němž domácí vstřelili čtyři branky.

Domácí vstřelili v první půli čtyři branky

V slunečném sobotním odpoledni se přišlo podívat na derby velké množství diváků. Hráči na hřišti je odměnili hned od začátku ofenzivním fotbalem a pěknými góly. První se prosadili domácí. Honza Pohl našel zpětnou přihrávkou Michala Klusáka, který měl čas zamířit a vymetl šibenici. Křoví dokázalo vyrovnat po spolupráci Kaliny a zkušeně skórujícího Hodžiče. Bítýška, ale rychle odpověděla. Centr Ondry Zemana poklidil za tyčku Marek Vařílek. Pak přišlo období nastřelených tyčí. Za domácí ji orazítkoval Zeman a Klusák na straně hostů Hodžič. Bítýška měla další šance, ale ty zlikvidovall výborný brankář Karmazín. Kapituloval až po perfektní hlavičce Marka Vařílka, který si našel střílený centr Honzy Pohla. V závěru poločasu poslal míč do vápna Michal Klusák a Honza Pohl přetlačil obránce 4:1.

Druhá půle již branku nepřinesla

Druhý poločas domácí zkušeně drželi míč a výsledek si pohlídali.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Myslím že jsme hosty předčili především zápalem do hry. Po výborném prvním poločase se mi líbilo jak kluci odehrály takticky druhý poločas a dokázali uhlídat nebezpečnou ofenzívu Křoví.

J. Hršel [-] - P. Antoš [-] , A. Trojan [-] , M. Vařílek [-] , M. Klusák [-] (72. R. Hemala [-] ) , P. Večeřa [-] , O. Zeman [-] (76. O. Liška [-] ) , J. Malý [-] (66. P. Karmasin [-] ) , T. Karmazín [-] , T. Malý [-] , J. Pohl [-] (82. M. Dupal [-] )