Hodnocení: 7

7. 10. 2019 15:31

David Dostál

Hodnocení: 1

Tohle utkání mě přesvědčilo se sem zaregistrovat protože to co se událo v Křižanově by se nemělo opakovat. Celkové hodnocení zápasu je napsané trochu zkresleně neboť to bylo všechno trochu jinak. Nikde se nedá dočíst že od 67. minuty jsme hráli v 10-ti díky nesmyslnému vyloučení našeho kapitána po jeho krutém a drsném faulu (smích) který zapříčinil navíc i penaltu. Další zákrok, který byl posouzen jako penaltový se odehrál minimálně 40 cm před vápnem, ovšem v Křižanově mají dobře nacvičené výskoky a hráč (omlouvám se neznám jméno) si přímo doletěl pro penaltu. Jelikož máme jedničku v brance dokázal z toho Křižanov trestat pouze jednou. Ovšem nic na tom nemění bezmyšlenkovité posouzení obou zákroků. Navíc když na posledních 5-10 minut ( teď přesně nevím ) přijde střídající hráč Křižanova, kterému je 45 let měl by jít příkladem pro mladší generace a né po ubohém zákroku začít řvat jak malá holka a když k němu doběhne rozhodčí zvedne se se smíchem na tváří a svižným krokem se oddaluje od místa incidentu s komentářem "Už je to v pohodě dělal sem si srandu" ale za to se ani žlutá karta nedává protože takhle se má jít příkladem mladším klukům aby věděli jak se to vlastně má hrát. Tohle není ani k smíchu ani k pláči ale spíše aby se někteří jedinci zamysleli nad tím než něco udělají. Protože potom nejsou k smíchu jejich činy ale jsou k smíchu oni jakožto lidé. Zdar a vesnickému fotbalu zvlášť. (Omlouvám se za případné pravopisné chyby, ale psal sem to dost nasranej