Lochovice si zastřílely

3

Na zápase fotil a report zaslal Vlastimil Blažek. Děkujeme!

Domácí po poločase vedli

V sobotu 7. září se ve 14 hodin písknutím píšťalky rozeběhl fotbalový zápas mezi domácími Lochovicemi a hosty z Oseka. Že půjde o jednostrannou záležitost bylo jasné od samého začátku. Osecká rezerva od prvních minut absolutně nestíhala a až na jedno břevno si za celý zápas nepřipravila prakticky žádnou střeleckou příležitost. Oproti tomu byli domácí při chuti. Už v deváté minutě se trefil domácí J. Komínek, který tak začal svůj střelecký koncert. Osecká obrana působila (jakkoli to bude znít jako klišé) jako ementál. Lochovičtí procházeli do brankových příležitostí jako nůž máslem a tak nebylo divu, že po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 4:0, kdy se trefil ještě T. Komínek, Kohout a Pichl. A to ještě domácí nastřelili do půle třikrát brankovou konstrukci a minimálně dvakrát hosty podržel gólman Šmehlík.

Domácí si vedení pohlídali

Co to ale bylo platné, když prakticky ihned po zahájení druhého dějství začali Lochovičtí opět nastřelovat tyče. V 61. minutě už na tabuli svítil pověstný bůr, když se trefil Teska. O tři minuty později zvyšoval na 6:0 opět J. Komínek a pak začala Kořínkova pětiminutovka, v níž stačil v rozmezí 65. - 69. minuty vsítit hattrick. Za stavu 9:0 už se nehrálo vůbec o nic. Osek se ani nijak nepokoušel vsítit alespoň čestný úspěch, a tak po další trefě J. Komínka a gólu Kohouta rozhodčí ukončil zápas při skóre 11:0. Domácí fotbalisté se posléze šli poděkovat svým fanouškům a jeden z fotbalistů dokonce dostal pivo do trychtýře s hadicí, kterým nepohrdl. Legrační tečkou tak zakončil povedené odpoledne lochovického fotbalu.

Lochovice
F. Veverka [-] - T. Komínek [-] , V. Šmejkal [-] (60. Š. Kopka [-] ) , J. Komínek [-] , J. Kořínek [-] , P. Pichl [-] (46. M. Liška [-] ) , R. Kadlec [-] , J. Kohout [-] , I. Kořínek [-] (80. P. Masaryk [-] ) , F. Husák [-] , V. Teska [-]

SK Slavoj Osek B
L. Šmehlík [-] - O. Záruba [-] , K. Bělohlávek [-] , T. Matějka [-] , R. Ivanusa [-] - L. Ungr [-] , J. Rýdl [-] , J. Kratochvíl [-] , A. Horník [-] (46. M. Horský [-] ) - Z. Lesák [-] , J. Sirůček [-] -

ŽK: 21. T. Komínek , 65. F. Husák , 72. R. Kadlec .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PLECITÝ František - KOHOUT Milan (N), UNGR Vlastimil (N).