Lobkovice nadělovaly s Jeviněvsi!

5

Report zaslal Jaroslav Kysela. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

Již ve druhém kole Jeviněves schytala debakl od Lobkovic. Po těsné prohře v Dolanech tentokrát Jeviněves čelila soupeři, jež ji předčil ve ve všech směrech. Hned zkraje utkání na domácí vlétl a během patnácti minut to bylo 3:0 pro hosty a o vítězi tak bylo rozhodnuto. Zbylých 70 minut se odehrávalo zbytečně. Každý z hráčů na hřišti mohl čas věnovat rodině, či jiné užitečnější práci. Žel toto pravidla fotbalu nedovolují.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí byli takřka v nejsilnější (nikoli v pase) sestavě, přesto byl soupeř kvalitativně o dvě třídy výš. Jejich fotbal se musel líbit. Hráči hostí byli neustále v pohybu, v náběhu, technicky zdatní, bojovní, zarputilí, silní v soubojích. Navíc mix zkušenosti i mladých dravců. V některých pasážích téměř nepůjčili domácím míč a stále útočili, žádná tiki-taka. Výkon domácích není jak okomentovat. Největší hrdinové jsou tak domácí fanoušci, kteří i v dešti vydrželi utkání sledovat až do konce. Jeviněvsi přejme úspěšnou reinkarnaci, aby z ní nebyl ve třetí třídě otloukánek.