Machův hattrick zajistil Zbrojovce výhru

4. D. Voráč , 80. M. Šerý (p.) - 16. M. Mach (p.) , 20. M. Mach , 41. M. Mach
8

Domácí bojovali, ale na favorita těsně nestačili.

Hosté po půli vedli

Zbrojovka na hřišti posledního týmu tabulky záhy prohrávala, když se ve 4. minutě trefil domácí Voráč - 1:0. Pak si ale vzal slovo kapitán hostů Marek Mach. Nejprve po Pecinově faulu proměnil v 16. minutě penaltu - 1:1. Za další čtyři minuty přidal po Kamenského asistenci druhou branku - 1:2. Před přestávkou pak zkompletoval čistý hattrick. Nahrávkou se na tom podílel Šimon Žalud - 1:3.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí tým deset minut před koncem snížil také z pokutového kopu, který proměnil Šerý - 2:3. Brňané těsné vítězství uhájili a podruhé za sebou venku naplno bodovali. Na vedoucí Velkou Bíteš ztrácejí tři body, v dalším utkání přivítají v neděli 4. října doma Humpolec.