12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Raková uhájila domácí půdu

52. J. Rottenborn , 61. J. Silovský , 80. A. Vrba - 14. P. Pikl , 67. P. Pikl
0

Chodský Újezd přivítala Raková na domácí půdě v rámci 12. kola. I když Újezd bys úspěšnější co se vstupu do utkání týče, Raková ze zápasu nakonec vytěžila více.

Chodský Újezd vstoupil do zápasu lépe

Raková přivítala na domácí půdě v rámci dvanáctého kola celek Chodského Újezdu. V prvním poločase byli úspěšnější hosté z Újezdu, kteří vstoupili do zápasu aktivněji, když ve čtrnácté minutě otevřel skóre Petr Pikl. Více zajímavých akcí první půle nepřinesla a z hrací plochy se po jejím skončení odcházelo za stavu 0:1.

Raková vývoj utkání otočila

To druhá půle naopak patřila domácímu celku. Nejprve ve dvaapadesáté minutě srovnal na 1:1 Jan Rottenborn a následně v jedenašedesáté minutě navýšil na 2:1 Jaroslav Silovský. Chodský Újezd dokázal ještě po zásluze Petra Pikla v sedmašedesáté minutě srovnat, ale v osmdesáté minutě si Raková vybojovala zpět vedení, když Alois Vrba upravil na konečné skóre 3:2. V osmaosmdesáté minutě se Vrba ze hřiště ale poroučel, neboť viděl druhou žlutou kartu v zápase a Raková poslední minuty dohrávala v deseti.

TJ Sokol Raková
J. Šilhánek [-] - V. Štincík [-] , P. Smitka [-] (89. D. Novák [-] ) , J. Rottenborn [-] (68. M. Svěchota [-] ) , J. Silovský [-] , J. Bartoš [-] , A. Vrba [-] , J. Procházka [-] , M. Reitspies [-] , J. Břicháček [-] , D. Kašpar [-]

TJ Chodský Újezd
R. Benda [-] - M. Beneš [-] , P. Opava [-] , T. Vejvoda [-] , L. Pikl st. [-] - P. Mikota [-] , M. Trejbal [-] , J. Pikl [-] , L. Pikl ml. [-] - P. Pikl [-] - A. Kurčík [-]

ŽK: 30. J. Rottenborn , 82. A. Vrba , 82. J. Břicháček - 30. A. Kurčík , 83. L. Pikl ml. , 84. P. Opava , 84. M. Trejbal . ČK: 88. A. Vrba .
Hráči zápasu: J. Rottenborn - P. Pikl .
Místo: Raková. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Žák Ondřej - HOMR Michal, BURDA Václav.