5.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

--

--

Rezerva Povltavské vedla v Tuchlovicích o dva góly, ale domácí v samém závěru dokonali parádní obrat

10

Tuchlovice - Fotbalisté Tuchlovic chtěli jistě napravit nevšední debakl z Klíčan, ale do utkání s Povltavskou nevstoupili vůbec dobře a v poločase ztráceli dvě branky. Ovšem druhou půli se domácím povedl skvělý obrat, který byl korunován vítěznou brankou v poslední minutě.

Dvoubrankové vedení pod taktovkou Lukáše Třešňáka

Vstup do utkání měli lepší hosté, ale Tomanec mířil hlavou těsně vedle po rohu Nerada. V 7. minutě si zaběhl do domácího vápna stoper Hodosi, našel Třešňáka a ten umístil střelu nechytatelně k tyči - 0:1. O čtvrt hodiny později pálil nebezpečně domácí Novotný, ale vašák zasahovat nemusel. Ve 44. minutě se po dlouhém autu dostal do zakončení domácí Kedroň, ale bránu netrefil. Zákonitě přišel trest, Hodosi našel dlouhým nákopem Třešňáka, ten našel ještě Tomance a ten rovněž přesnou střelou navýšil hostující vedení - 0:2.

Domácí dokonali fantastický obrat

Tři minuty po přestávce se přes nekolik protihráčů prodral do zakončení Hašek, ale Šimek stačil zasáhnout. Na druhé straně zneškodnil Vašák střelu Krause. V 60. minutě došlo ke snížení po centru z levé strany, když se na zadní tyči prosadil hlavou Brnovják - 1:2. O pět minut později bylo již srovnáno, když si míč našel Kraus - 2:2. V 93. minutě fauloval těsně před velkým vápnem Obermajer a Procházka krásným gólem z přímého kopu rozjásal domácí stranu - 3:2