FOTO, VIDEO: Domažlice smázly béčko Slavie 4:0

13. P. Mužík , 24. P. Mužík (p.) , 53. F. Dvořák , 90. M. Hrubý
10

Z Domažlic se stává hlavní aspirant na postup. Tým předvádí skvělé výkony, což potvrdil i proti nebozpečným mladíků pražské Slavie.

Mužík vstřelil dvě branky

Utkání přilákalo na domažlický stadion více než 1200 diváků. Ti se mohli poprvé radovat již ve 13. minutě, kdy vyslal Petr Mužík parádní ránu, která zaplula pod břevno hostující branky, 1:0. Ve 24. minutě měli domácí k dispozici pokutový kop, který Petr Mužík s přehledem proměnil, 2:0. Mladí Slávisté sice hráli s domácimi vyrovnanou partii, ale chyběla jim kvalita nebo možná zkušenost ve finální a předfinální fázi. Domácí si tak pohlídali poločasové vedení o dvě branky.

Domácí si pojistili vedení, Slavia nedala penaltu

I ve druhé půli se hrál rychlý ofenzivní fotbal na obou stranách. Snahu hostů zdramatizovat utkání otupil v 53. minutě František Dvořák, který se krásně položil hlavou do centru Černého a zvýšil na 3:0. Hosté měli také k dispozici pokutový kop, ale jejich exekutor selhal a branku minul. V nastavení ještě pečetil domácí výhru střídající Martin Hrubý a utkání tak skončilo 4:0 ve prospěch Domažlic.