2.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Domácí šťastně vyhráli

10

Favorit utkání se trápil a v závěru díky šťastné brance rozhodl.

Po půli nerozhodně

Hosté museli ještě před zahájením řešit zdravotní problém kapitána Drdly, kterého v sestavě nahradil dorostenec Blaha. V 6. minutě so do sóla dostal Lhoták, ale Křišťál jej vychytal. Chvíli na to kontrovali domácí, ale Novák bránu netrefil. Poté se hrálo především ve středu pole. Ve 28. minutě domácí kopali přímý volný kop, který se z Holoubkovi hlavy snesl za Chrásta – 1:0. Následně měli domácí další šance, ale Sobotka mířil mimo a Dúckého dvakrát vychytal brankář hostů

Domácí v závěru rozhodli

Po pauze byli lepší hosté. Po akci Dvořáka a Pulkrábka hlavičkoval z penalty do náruče gólmana Lhoták. Hned na to mířil Skryja po závaru nad bránu. V 81. minutě propadl dlouhý míč k Jinkovi, který vybídl k brance Lhotáka. Ten nepohrdl a bylo srovnáno – 1:1. V 88. minutě se po centru šťastně trefil Pelán, který doklepl míč do brány po nepřesvědčivém výběhu brankáře hostů – 2:1.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Za dnešní výkon jsme si bod zasloužili. Domácí jsme notně potrápili. To dosvědčují nemístné výlevy domácí lavičky, která si myslela, že vše půjde samo. Díky hoši a jen tak dál. Body přijdou!

SFK Dukovany 2001
M. Křišťál [-] - J. Sobotka [-] (39. T. Bořil [-] ) , J. Fojtášek [-] , M. Novák [-] (50. D. Fessl [-] ) , J. Černý [-] , A. Dúcký [-] , M. Holoubek [-] , M. Fojtášek [-] , D. Viklický [-] , Z. Prokeš [-] (66. Š. Pelán [-] ) , J. Novák [-]

P. Chrást [-] - D. Novotný [-] , M. Pulkrábek [-] , M. Blaha [-] (65. J. Hájek [-] ) , Z. Starý [-] , P. Lhoták [-] , V. Skryja [-] (74. A. Jinek [-] ) , J. Máček [-] , J. Janů [-] , M. Šacl [-] , L. Dvořák [-]

ŽK: 10. M. Novák .
Hráči zápasu: Z. Starý .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: SOUKUPOVÁ Věra - PORUPKA František, MACH ING. Josef.