9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

11. M. Sobotka , 17. M. Jašek , 35. P. Kučera , 44. A. Palát , 59. R. Valsa , 66. R. Valsa , 88. P. Kučera
12

Rapotice v Počítkách spustili střelnici, která se zastavila na sedmi brankách.

Hosté po půli vedli

Specifické prostředí v Počítkách žádnou fotbalovou podívanou neslibovalo. Do vedení poslal Rapotice ve 12. minutě Michal Sobotka a dal tak ráz celému zápasu - 0:1. Domácí se sice snažili, ale krom standardních situací nehrozili. To s chutí hrající hosté se dokázali s tísněným prostorem vyrovnat dokonale. V 17. minutě si Jašek na půlce narazil s Liusikem a svoje sólo zakončil krásným gólém - 0:2. Další změna skóre se však konala až ve 35. minutě, kdy od moře odpočatý Palát zachytil zdánlivě směřující míč do zámezí a krásnou střilenou přihrávkou našel na malém vápně Kučeru, který uklidil pod víko domáci branky - 0:3. Třetí branka domácí zlomila na fotbal rezignovali. Domácí se uchýlili k nefotbalové hře plné ošklivých zákroků. Po jednom z nich byl ve vápně sražen a zraněn Sobotka, který byl nuceně střídán. Penaltu zkušeně proměnil Palát a dal poločasu konečnou podobu - 0:4.

Hosté si vedení pohlídali

Druhá půle se dohrávala pouze s povinností. S divokou hrou domácích však rychle zatočil Adamenko a ukázal, že hosté také umí přivrdit. Hra se pak uklidnila a po pěkných akcích hosté navýšili skóre na konečných 0:7.

FC Rapotice
Tomáš Laš (hráč): Na utkání v Počítkách je pozitivní hlavně výsledek a buďme rádi, že je za námi. Už v úterý nás čeká důležité domácí utkání proti Budišovu