12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

--

Raškovice zvítězily pošesté v řadě

16

Petrovická Lokomotiva zajížděla na půdu týmu, který z posledních pěti duelů nenechal soupeřům ani bod. Rozjeté Raškovice pod vedením trenéra Skotnicy stíhají po trošku nepovedeném startu čelo tabulky. V utkání s mladíky z Lokomotivy Petrovice "B" si bez větších potíží poradili.

Po první půli bylo víceméně rozhodnuto

Hosté přijeli s houževnatým nezkušeným týmem a domácím tedy o to více, velela povinnost prodloužit sérii vítězství na číslo 6. Do utkání nemohl zasáhnout útočník Tobiáš, který si v zaměstnání přivodil lehký otřes mozku a dlouhodobě zraněný stoper Slavík.

Po úvodních seznamovacích minutách se dostali do vedení 1:0 domácí, a to v 8. minutě, když středem hřiště vyvezl míč stoper Koloničný a hezkým pasem uvolnil Birčáka, který už věděl, jak překonat brankáře. O minutu později Preči sám před brankářem, po pasu Juřici v šanci selhává. O další minutu později opět Preči nadvakrát si láme zuby na brankáři, když mu pod sebe nahrává Vojkovský.

V 11. minutě to bylo už 2:0, protože na roh Janošce si nejlépe nabíhá Koloničný a lehkou hlavičkou míří k tyči. Minuta 33 a domácí vedou již o 3 góly, po straně utíká Vojkovský- dává pod sebe, Bednárek jen do tyče a úplně samotný Papaj dorážkou dává jednoduchý gól. V 37 minutě se opět zastřeluje Preči střelou sám před brankářem. Běžela 38. minuta a po centru Janošce úplně sám před brankářem Bednárek 100% šanci opět neproměňuje. Těsně před poločasem v minutě 42 se ne a ne trefit opět Preči.

Střídání brankářů

Do druhého poločasu domácí trenmér vystřídal brankáře, a místo Pešáka, který neměl zákrok nastoupil Parma. Druhá půle herně začala tam kde skončila první, v minutě 53 Preči nahrává Bednárkovi a ten v tutovce neproměňuje.

V 59 minutě začala 10timinutovka kde jsme úplně vypadli z tempa, hosté z první střely za zápas dávají na 3:1 kdy vystřelili cca z 20m a tečovaná střela zapadla až za záda Parmy.

O minutu později hosté centrují do 16ctky a osamocený hráč hlavou v tutovce nepřekonal Parmu na čáře. V 61. minutě sám před brankářem Preči po nahrávce Bednárka, ale opět nic z toho. 62. minuta a po centru sám před gólmanem selhává i střídající Žáček.

V 66 minutě dávají hosté hezký gól, ale pro údajný ofsajd nebyl uznán. V 68. minutě Preči opět trefuje tyčku hezkou střelou. Běžela 76. minuta když se udál nejsmolnější moment zápasu, po rohu Žáčka dali raškovičtí 3 břevna během 5 vteřin, a to se smáli snad všichni fanoušci na tribunách! Konečnou podobu výsledku dal střídající Žáček, který využil přihrávky Prečiho a upravil na konečných 4:1.

Ještě v 90. minutě potvrdil Preči dnešní smůlu v zakončení obou domácích útočníků, kteří by nedali gól ani do dnešní půlnoci, protože  z malého vápna po nahrávce Janošce úplně sám opět nedal jasnou šanci.

TJ Pražmo - Raškovice
Zdeněk Skotnica - trenér: V dnešním zápase jsme až na 10minutovku v druhém poločase byli dominantní a doufám, že si naši útočníci schovali góly do Věřňovic, kde už budou opravdu třeba. Mrzí mě inkasovaný gól, ale v celkovém pohledu na utkání jsem spokojený, hrajeme svoji hru a když nedávají góly útočníci dávají je jiní hráči sestavy. Máme 6 vítězství v pořadí a chceme v dalším zápase sedmé i když nastoupíme proti silným Věřňovicím na jejich hřišti v dalším kole. Tady už se láme chleba a všichni se moc těšíme, včetně fanoušků kteří s námi budou cestovat autobusem.

V. Pešák [-] (46. D. Parma [-] ) - O. Kacíř [-] , E. Kožar [-] , D. Papaj [-] , J. Bednárek [-] (78. A. Adámek [-] ) - I. Preči [-] , R. Juřica [-] (69. R. Feike [-] ) , A. Vojkovský [-] (55. T. Žáček [-] ) , R. Koloničný [-] - J. Birčák [-] , O. Janošec [-] -

TJ Lokomotiva Petrovice B
P. Mazurek [-] - J. Kuljovský [-] , R. Kučera [-] , L. Zetek [-] (78. D. Giňa [-] ) , A. Ostáš [-] - J. Kostura [-] (46. P. Šuster [-] ) , P. Pavlát [-] (83. ) , D. Filipek [-] , J. Urban [-] (83. D. Melichárek [-] ) - L. Valčík [-] , P. Žyla [-] -

ŽK: 83. P. Žyla , 86. P. Mazurek .
Místo: Raškovice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Seidler René  - HRŇA Petr, KLEČACKÝ Marek.