14. Y. Sawalha , 27. M. Sedlák , 34. L. Rogožan , 62. F. Matula , 64. F. Matula , 72. F. Adamec (vl.) , 80. M. Zikl , 84. P. Gerneš
9

Špatný vstup Bystřice do sezóny korunoval domácí debakl s béčkem Zbrojovky.

Hosté po půli vedli

Ve 14. minutě padla první branka zápasu. Po chybě v rozehrávce domácího celku se dostal míč k Sawalhovi, který ho z hranice vápna napálil k zadní tyči - 0:1. Ve 27. minutě utkání se dostal po jednoduchém nákopu za obranu Sedlák, obhodil vybáhajícího Petra a hosté vedli o dvě branky - 0:2. Ve 34. minutě už to bylo o tři branky. To se po nádherné akci na jeden dotyk dostal míč přes Gerneše a Zikla k Rogožanovi, který si v šanci věděl rady - 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

Po hodině hry se v rozmezí dvou minut dvakrát trefil Matula. Nejrpve se trefil na zadní tyč z rychlého brejku - 0:4. Chvíli na to se trefil po Kamenského přihrávce z penaltového puntíku - 0:5. V 72. minutě centroval z pravé strany Němec a Adamec si vstřelil vlastní branku - 0:6. V 80. minutě domácí nezachytili další rychlý brejk a na rozdíl sedmi branek zvýšil po individuální akci Zikl - 0:7. Tečku za utkáním udělal v 84. minutě Gerneš, který si pohrál s domácí obranou a ránou na zadní stanovil konečný výsledek - 0:8.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Veselý (trenér): Zbrojovka ukázala svoji vysokou kvalitu. Nezačali jsme špatně, ale naše chyby posadily hosty do sedla. Po čtvrté brance v naší síti se naše hra úplně rozpadla.

M. Petr [-] - P. Blaha [-] , L. Zbytovský [-] , M. Malý [-] (78. Š. Buršík [-] ) , R. Sklenář [-] , F. Adamec [-] (78. D. Čech [-] ) , A. Jiránek [-] (78. M. Hofmann [-] ) , T. Vařejka [-] , V. Vraspír [-] (63. D. Buršík [-] ) , M. Svoboda [-] (58. M. Prášil [-] ) , F. Kuldan [-]