9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

15. J. Slíva , 25. O. Krátký (p.) , 43. O. Krátký (p.) , 58. P. Petz , 62. M. Hort , 70. M. Hort - 73. O. Staněk
12

Fotbalisté Vladislav zvítězili nad rezervou Náměšťě jasně 6:1

Domácí třikrát udeřili

Do Vladislavi přijel rezervní tým z Náměstě, který si v minulém kole připsal první soutěžní výhru, když porazil na svém hřišti fotbalisty z Nových Syrovic. Vladislav zase padla po statečné boji nestačila na Moravské Budějovice. Na podzim loňské nedohrané sezóny se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Utkání se hrálo za příjemného počasí. Již od úvodních minut bylo znát kdo bude udávat tempo zápasu. Domácí celek se do svého soupeře zakousnul a po. několika menších šancí dokázal jako první udeřit v 16. minutě Jakub Slíva, který otevřel skóre zápasu - 1:0. Aktivní domácí si záhy vybojovali pokutový kop, který ve 25. minutě proměnil Ondřej Krátký - 2:0. Hosté byli směrem dopředu téměř neškodní, a tak se prosadili opět domácí za které se trefil ve 43. minutě svou druhou brankou v zápase Ondřej Krátký - 3:0

Domácí ještě skóre navýšili

Také druhý poločas byl výhradně v režii domácího týmu, který se dál prosazoval i střelecky. V 58. minutě se jako první v druhém poločase zapsal Petr Petz - 4:0. Potom přišli zářivé chvilky Marka Horta, který v 62. a 70. minutě vstřelil dva góly, které znamenaly vedení 6:0. V 73. minutě pak alespoň hosté zaznamenali čestný úspěch, o který se postaral Ondřej Staněk - 6:1.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Sehráli jsme utkání ve kterém jsme soupeře jasné přehráli a mohli přidat i vice branek.

P. Otruba [-] - J. Slíva [-] (83. M. Nevoral [-] ) , J. Martinovský [-] , M. Chalupa [-] , J. Hrůza [-] - F. Macek [-] (72. M. Tůma [-] ) , M. Hort [-] , D. Veleba [-] , J. Orálek [-] - P. Petz [-] , O. Krátký [-]