5.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

2

Osek hostil na domácí půdě soupeře z druhé strany okresu. Oba týmy před tímto utkáním nepoznaly hořkost porážky.

Hostům se úvod zápasu povedl a už ve druhé minutě je poslal do vedení Kináč. Domácí nestíhali a valil se na jejich branku útok za útokem. V 11.minutě zvýšil na 2:0 pro hosty Suchý. V 29.minutě už to bylo 0:3, trefil se opět Suchý. A mohlo to být i více, ale střelu Šebka zastavila tyč. Po půlhodině se osmělili i domácí, ale trestný kop z 20 metrů vyrazil hostující brankař. V 40. minutě napřáhl domácí Čížek a nádhernou ranou trefil spojnici hostující branky.

Ve druhé půli byl k vidění spíše boj. Domácí byli aktivnější a vypracovali si i pár šancí, ale gól vstřelit nedokázaly. To se jim povedlo až v 73.minutě, kdy Čížek trefil balon přesně k tyči. Domácí byli lepším týmem, ale gól už dát nedokázali a třebaňští si tak odvezli všechny 3 body.

Informace a fotografie z utkání zaslal Martin Zíma, děkujeme!