54. D. Moučka (p.) , 74. R. Novotný - 7. O. Kvych , 36. D. Putu , 45. D. Putu , 70. R. Nehyba
8

Posílená Stará Říše rozhodla o své výhře během prvního poločasu.

Hosté po půli vedli

Ráz zápasu udal hned jeho úvod. V 7. minutě se k přímému volnému kopu postavil Kvych a přesnou střelou otevřel skóre - 0:1. Další dvě rány pro domácí přišly v závěru poločasu. Ve 36. minutě trestuhodně chyboval domácí stoper, do brejku se dostal David Putu a s přehledem zvýšil náskok hostů - 0:2. Ve 45. minutě po nepřesvědčivém výběhu gólmana Pelána dostal míč do odkryté brány znovu Putu - 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

V 54. minutě se domácí dočkali snížení. Jíchu z penalty prostřelil Moučka - 1:3. V 70. minutě už to zase bylo o tři góly. Nehyba byl nejrychleji u vyraženého míče a rozvlnil síť - 1:4. Konečnou podobu dal výsledku v 74. minutě Novotný, který se nejrychleji zorientoval ve vápně - 2:4.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): S výkonem zejména v prvním poločase jsem velmi zklamán. Hráči dělali hrubé chyby v činnostech, u kterých bych to nečekal. K soupeři jsme měli přílišný respekt, z čehož plynuly individuální chyby, zejména v rozehrávce. Opravdu jen těžko se mi hledají pozitiva, zvlášť po solidně odehraných dvou předchozích zápasech.

M. Pelán [-] - V. Kamenský [-] (74. P. Loup [-] ) , T. Šperka [-] , F. Krula [-] (46. R. Novotný [-] ) , A. Macek [-] , J. Sznapka [-] , A. Merdita [-] , D. Moučka [-] , D. Bartoš [-] , P. Loup [-] , L. Daněk [-]