Ždírec přehrál Břeclav

8

Ve Ždírci v prvním poločase branka nepadla. Po půli však domácí zabrali.

V prvním poločase branka nepadla

Ve Ždírci nad Doubravou se v prvním poločase především bojovalo. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Domácí po přestávce rozhodli

Po přstávce domácí třikrát udeřili. V 57. minutě si centr z pravé strany našel Štukhejl a obloukem míč zapadl za záda Fibingra - 1:0. Po standarní situaci a přiťuknutí Pátka vletěl do hostující obrany domácí kapitán Pelikán a trefil se přesně - 2:0. V nastaveném čase Tatran přidal ještě jednu branku. Odražený míč s po standardní situaci našel Pavel Novotný a parádní ránou z voleje potěšil domácí příznivce - 3:0.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Hodně se nám ulevilo. Už v prvním poločase jsme měli šance, ale proměnili jsme je až po přestávce. Břeclav chtěla hrát fotbal, a to nám vyhovovalo. Po první brance jsme trochu zalezli, ale druhý gól nás dostal do pohody.

D. Gregovský [-] - J. Fikar [-] (63. P. Pátek [-] ) , O. Pavlas [-] , D. Pelikán [-] , L. Mrázek [-] (89. J. Veselský [-] ) , K. Štukhejl [-] , P. Novotný [-] , J. Málek [-] , J. Šrámek [-] , J. Novotný [-] (63. M. Zvolánek [-] ) , M. Koutný [-] (83. P. Klimeš [-] )