Dvě rychlé branky po přestávce nasměrovaly favorita ke třem bodům.

V prvním poločase branka nepadla

Úvodní branku vstřelil v závěru prvního poločasu Jáger - 1:0.

Hosté po přestávce rozhodli

Druhá branka přišla prakticky hned po výměně stran ve 47. minutě - po rohovém kopu se hlavou prosadil Holek - 2:0. I třetí úder přišel ze vzduchu. Na další z rohových kopů si v 68. minutě naskočil Švantner a definitivně rozmetal jakékoliv úvahy o možném zvratu ve vývoji utkání – 3:0. V závěru domácí, kteří již mají zajištěn postup do vyšší soutěže, přidali ještě jednu branku, opět po centru ze strany, byť tentokrát ze hry. Dlouhý míč si na zadní tyči našel v 87. minutě Mazuch a uzavřel skóre – 4:0.