17.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Rapotice vyhrály i v Měříně

17

Hosté potvrdili svoji formu a vyhráli rozdílem třídy.

Hosté po půli vedli

Domácí se od počátku soustředili na důslednou zodpovědnou obranu s velmi rychlým a nebezpečným přechodem do útoku. Hosté se nemohli dostat ke kombinaci s míčem a souboje je hodně bolely. V první vážnější šanci se objevil Valsa, ale domácí obrana dokázala jeho pokus zablokovat. Také měřínští měli výbornou příležitost, ale útočník se prvním dotykem sám vytlačil ze střeleckého úhlu a střelu zlikvidoval celý zápas velmi jistý Laš. Před koncem poločasu se hostům povedlo přečíslení 5:3, Palát táhl míč, zatímco všichni čekali komu ho prostrčí, tak mazácky krásně přeloboval brankáře - 0:1. O minutu později zahrával Valsa ze strany trestný kop, který Adamenko protečoval hlavou do sítě - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhé půli se domácí snažili o korekci výsledku, hostující obrana v čele s brankářem je do nějakých šancí nepouštěla, a když kanonýr Sobotka tentokrát neměl ani z penalty a samostatného nájezdu střelecké štěstí, tak se z jedné z povedených akcí trefil šibenici Valsa a pojistil tak další důležité vítězství - 0:3.