23.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

--

--

Sokol Nespeky využil velmi dobrých vstupů do obou poločasů a vyhrál 4:1 proti SK Hřebeč

7. M. Klauz (p.) , 9. M. Klauz , 44. J. Petlička (p.) , 52. D. Pešta - 40. M. Servus
5

Domáci Sokol Nespeky v minulém kole prolomil sérii čtyř zápasů bez výhry, když venku porazil Poříčí nad Sázavou 1:2. Hřebeč měla jaro velmi dobré. První čtyři zápasy výhry, následně však 2 porážky, ale s prvními dvěma celky tabulky. Náladu si Hřebeč spravila v minulém kola s rezervou Českého Brodu, když jim vstřelili 5 branek a vyhráli 5:1.

Klauz se trefil v prvních 9 minutách hned dvakrát

Hostující celek přijel v oslabené sestavě. Do zápasu nenastoupil například jeden z nejlepších hráčů minulého kola Tomáš Jablonský. Chyběl i Podaný, Nadri nebo Novák. S kombinací s nedobrým vstupem hostí do zápasu a povedeným vstupem domácích to znamenalo dvě branky za 9 minut. Obě dvě padly do sítě hostujícího celku. První branka padla v 7. minutě po faulu na Josefa Petličku. Na 1:0 se s přehledem trefil domácí Miloslav Klauz z pokutového kopu, když poslal brankáře na druhou stranu. Miloslav Klauz. V 9. minutě po vyhrané hlavičce na polovině hřiště se k míči dostal Roman Vojkůvka, který posunul míč na pravou stranu, kde si míč jedním dotykem připravil a druhým vystřelil Miloslav Klauz. Ten svou střelou překonal brankáře i po druhé a dal domácímu celku dvoubrankové vedení, 2:0. Následně se do hry dostali i hosté. Bohužel pro ně však Faktor ve své šanci nebyl přesný a domácí brankář Drážek si poradil s hlavičkou Pařízka. Hostujícímu celku se však přeci jen povedlo snížit na 2:1. Ve 40. minutě se trefil Martin Servus. Do poločasu si však domácí ještě zvládli vzít dvoubrankové vedení na svou stranu. Ve 44. minutě se trefili domácí znovu z penalty, ale tentokrát s jiným exekutorem. Míč si vzal Josef Petlička a vybral si stejné místo jako jeho spoluhráč a znovu šel brankář na druhou stranu, 3:1

Další domácí gól a červená karta pro hosty

Domácí si z prvního poločasu odnesli dvoubrankové vedení, 3:1 a to i díky dvěma pokutovým kopům. Nespeky vstoupily dobře jak do prvního poločasu, tak do druhého poločasu. Znovu se jim povedlo rychle vstřelit gól. Tentokrát na 4:1, se trefil v 53. minutě David Pešta ten střílel z hranice pokutového území. Následně ještě hosté dostali červenou kartu, když se nechal zbytečně vyloučit Dominik Hajný63. minutě. A zápas už byl definitivně rozhodnutý, protože domácí vedli o tři branky a hosté dohrávali zápas v oslabení. Zápas už skončil stavem 4:1 pro domácí, kteří si tak připsali cenné 3 body do tabulky.