BENEŠ Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hv. Cheb - Neratovice 1:4 (1:3) 20.04. 16:00 -
Domažlice B - Klatovy 1:2 (0:1) 07.04. 10:30 -
Teplice B - Č. Lípa 3:0 (3:0) 17.03. 11:00 -
Ústí - Boleslav B 2:2 (1:2) 08.03. 18:00 -
Plzeň B - K. Vary 2:1 (1:1) 05.11. 10:30 -
Robstav - Dynamo B 1:3 (1:2) 14.10. 14:30 -
Domažlice B - Č. Krumlov 3:2 (1:0) 30.09. 10:30 -
Sýkořice - B. Rynholec 1:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Doubravka - J. Hradec 1:3 (1:1) 08.09. 17:30 -
Sýkořice - Pavlíkov B 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Kněževes - Pavlíkov 3:2 (1:2) 19.08. 17:00 -
Ostrov - Štětí 1:3 (1:1) 05.08. 17:00 -
Petřín - Hořovice 1:1 (1:1) 03.06. 10:15 -
Olešná - Kněževes 1:4 (0:1) 27.05. 17:00 -
Turnov - Náchod 1:1 (1:0) 14.05. 17:00 -
Pavlíkov - Řevničov 2:3 (1:0) 13.05. 13:30 -
Domažlice B - Č. Krumlov 0:2 (0:2) 23.04. 10:30 -
Kněževes - Pavlíkov 1:7 (0:3) 22.04. 17:00 -
Žehrovice - Janov 1:1 (0:0) 08.04. 10:00 -
Hv. Cheb - Meteor 0:6 (0:4) 01.04. 16:00 -
Petřín - Doubravka 4:0 (2:0) 11.03. 10:15 -
Slaný - Kosmonosy 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Oh. Městečko - Čistá 4:1 (1:0) 29.10. 10:00 -
Lány - Mšec-N. Straš. 3:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Žehrovice - Pavlíkov 3:1 (0:0) 01.10. 10:00 -
Poříčany - M.Hradiště 1:2 (0:1) 25.09. 16:30 -
Mšec-N. Straš. - Lubná 3:1 (2:0) 11.09. 17:00 -
Libušín - Braškov 1:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Lužná - Pavlíkov 2:1 (1:1) 03.09. 13:30 -
Čistá - Senomaty 1:7 (0:3) 21.08. 14:00 -
Nespeky - M.Hradiště 1:1 (0:0) 20.08. 15:00 -
Hlízov - Slavia 7:0 (6:0) 18.06. 17:00 -
Podlesí - Doksy 1:1 (1:0) 12.06. 10:30 -
Rožďalovice - B.Podolí 2:4 (0:3) 04.06. 17:00 -
V.Dobrá - Libušín 8:0 (5:0) 28.05. 17:00 -
Byšice - Borek 1:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Nymburk - Poříčí 1:1 (0:0) 15.05. 17:00 -
Hostouň B - Rudná 9:0 (3:0) 08.05. 17:00 -
Lišany - Senomaty 2:4 (2:0) 01.05. 17:00 -
Nespeky - Hřebeč 4:1 (3:1) 30.04. 15:30 -
Chlumec - Zdice 3:4 (1:4) 23.04. 17:00 -
M.Hradiště - Divišov 8:0 (4:0) 15.04. 16:00 -
Jinočany - N.Ves 4:1 (4:0) 09.04. 16:30 -
Dobrovice - Komárov 2:1 (2:1) 02.04. 16:30 -
Lužná - Hředle 2:3 (1:2) 26.03. 10:00 -
Pšovka - Mělník 5:1 (3:1) 19.03. 15:00 -
Mníšek - V.Dobrá 1:4 (0:1) 07.11. 14:00 -
Č. Brod B - Nespeky 0:5 (0:1) 31.10. 14:00 -
B. Rynholec - Senomaty 0:3 (0:0) 24.10. 14:30 -
Chotětov - Holubice 5:3 (3:2) 23.10. 15:30