19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Hrdějovice doma nezávahaly

20

Hrdějovice pokračují v úspěšné sezoně. Tentokrát si doma poradily s Boršovem

První poločas nenabídl nijak vysoké tempo a tak byl k vidění spíše průměrný fotbal. Domácí poslal do vedení Miroslav Studnička. Druhý polčoas byl přehlídkou hlavně standardních situací. Hostům se nedařilo je přesně zakončit. Domácí tým byl na tom lépe a Luboš Kučera po jedné z nich zajistil vedení 2:0. Hostům se podařilo ještě v poslední minutě snížit Richardem Kofroňem 2:1, ale všechny body zůstaly v Hrdějovicích.

TJ Slavoj Hrdějovice
Přemysl Kukačka (kapitán): Zápas s Boršovem začal velmi opatrně z obou stran, nehrálo se v žádném velkém tempu. V prvním poločase se nám povedla jedna akce, která skončila gólem, jinak toho moc k vidění nebylo. Po změně stran to bylo podobné, soupeř hrozil pouze ze standardek, my měli pouze nějaké náznaky šancí, které jsme nedotáhli. Jak se zakončuje ukázal obránce Kučera, kdy vybojoval míč, přímočaré vnikl do vápna a zápas rozhodl krásným gólem. Hosté už jenom snížili v samotném závěru ze standardky.

J. Novák [-] - J. Fajtl [-] , L. Kaisler [-] (82. O. Lipold [-] ) , M. Studnička [-] (74. D. Mašek [-] ) , M. Hrdlička [-] (87. J. Melichar [-] ) , M. Tressl [-] , P. Kukačka [-] , P. Voráček [-] , F. Leiš [-] (46. M. Ridvan [-] ) , D. Granov [-] , L. Kučera [-]