21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Dolní Dvořiště doma zdolalo Boršov

20

Dolní Dvořiště přivítalo na svém hřišti Boršov nad Vltavou, ten se nachází na šestém místě tabulky se třiceti body a zbytek soutěže může dohrát v naprostém klidu.

Zápas začal výborně pro domácí a hned po dvou minutách překonal Budína zblízka Marek Urazil. První polčoas se hrál v režii domácích a ke konci poločasu zvýšil na 2:0 Patrik Hošek
Druhý poločas, ale zabral hostujicí Boršov a po brankách Františka Benháka a Jana Macíka bylo vyrovnáno. Domácí tým, ale ukázal vnitřní sílu a Michael Tesař poslal domácí znovu do vedení. Dolní Dvořiště si už nenechalo tři body vzít  v nastaveném čase přidal pojistku výborně hrajicí Patrik Hošek. V dalším kole jede Dolní Dvořiště na Sedlec. Boršov přivítá doma Frymburk.