22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Rezerva Strakonic si poradila se Střelskými Hošticemi

19

Utkání bylo vyrovnané, definitivně rozhodl až Šourek.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Vladan Vršecký (trenér): Na zápas s prvním týmem tabulky jsme jeli opět v pozměněné sestavě (bez tří hráčů ze sestavy minulého zápasu), ale na bojovnosti týmu to nic neubralo. Myslím, že jsme mladému celku domácích znepříjemnili zisk tří bodů až téměř do konce zápasu. Z kraje utkání měli míč na noze více domácí a po stranách se dostávali nebezpečně před naši branku. V 17. minutě proměnil svou velkou šanci Petráň a dostal Junior do vedení. Poté se domácím nepodařilo dát dvakrát gól z jasné brankové příležitosti. Postupem času jsme se k brance soupeře dostávali častěji i my, ale ke své smůle jsme nedokázali žádnou šanci proměnit. Po změně stran se dokonce Hlava řítil sám na brankáře, ale ani tato šance nezůstala proměněna. I když byla druhá půle více vyrovnaná, tak domácí pět minut před koncem pojistili svou výhru Šourkem na 2:0. Nutno ale podotknout, že až do vstřelení této branky se Junior musel o své vítězství bát.