18.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

--

--

Týniště i díky dvěma brankám střídajícího Vody rozneslo Nový Hradec. Vyšší soutěž by mu slušela, smekl kouč soupeře

24. J. Forejtek , 57. T. Kos , 58. R. Kollár , 62. T. Voda , 75. T. Voda , 86. A. Novotný - 30. P. Novák
8

Sedm branek padlo v utkání Týniště n. O. - Nový Hradec Králové. Po nerozhodné první půli domácí zlepšili svou hru a pěti brankami překlopili utkání na svou stranu. Dvakrát se trefil střídající Voda.

NEROZHODNÝ STAV

Na hřišti v Týništi nad Orlicí se střetla mužstva s kvalitní ofenzivou. Favorizovaní domácí, aspirující na postup do krajského přeboru, ovšem v prvním poločase příliš nepotvrdili svoje ambice a byť od 24. minuty díky Forejtkovi vedli, krátce poté srovnal Novák a na poločasovou přestávku se šlo za nerozhodného stavu.

ZLEPŠENÍ DOMÁCÍCH ZNAMENALO PĚT BRANEK V SÍTI HOSTŮ

Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem lépe a pomohla jim i střídání. V 57. a 58. minutě se trefil Kos a Kollár a Týniště rázem vedlo o dvě branky. Nadšeně hrající domácí pokračovali v ofenzivním tažení a v 75. minutě vedli už 5:1, když se dvakrát prosadil střídající Voda. Na konečných 6:1 pak upravila zimní posila Novotný.

SK Týniště nad Orlicí
David Holman, asistent: „Čekal nás kvalitní soupeř s velmi dobrou ofenzivou. První poločas jsme hráli bez tempa, nasazení a herní pohody. Poločasový kartáč, změna rozestavení a střídání v druhém poločase nám pomohla. Druhý poločas již byl zcela jasně v naší režii, a tak jsme dokráčeli k jasnému vítězství.“

FC Nový Hradec Králové
Ondřej Kolář, trenér: „Na perfektně připraveném hřišti a před příjemnou diváckou kulisou jsme sehráli zápas s dobře technicky a hlavně fyzicky připraveným soupeřem. První poločas byl ještě vyrovnaný, i když domácí měli převahu v držení míče. Druhá půlka už názorně ukázala, jaká byla zimní příprava v obou táborech. Týništi by vyšší soutěž slušela.“

V. Ikizgül [-] - M. Cvejn [-] , A. Novotný [-] , J. Šreibr [-] (46. M. Jedlička [-] ) , T. Repák [-] (57. T. Voda [-] ) , R. Kollár [-] , J. Forejtek [-] (82. Š. Kouba [-] ) , T. Kos [-] (77. M. Horák [-] ) , D. Nejman [-] , J. Nejman [-] (77. V. Nedomanský [-] ) , D. Krupka [-]

M. Ondráček [-] - J. Bičiště [-] (74. M. Bouška [-] ) , F. Mrštík [-] , J. Štoček [-] (66. T. Mihulka [-] ) , M. Šmíd [-] , A. Karmin [-] , J. Kolínek [-] , P. Novák [-] , T. Matějka [-] , J. Ležík [-] , F. Linder [-]

ŽK: 14. D. Nejman , 41. J. Nejman - 13. F. Linder , 20. P. Novák , 44. J. Bičiště , 55. J. Kolínek .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: LUKES Jan - ŽEROVNICKÝ David, DOROTÍK Petr.