Bystřice bere tři body

8

Domácí se konečně dočkali vítězství, o kterém rozhodli během prvního poločasu.

Domácí po půli vedli

První vítězství v sezóně přišlo pro Bystřici nad Pernštejnem až v 8. kole proti týmu z Humpolce. Po nervózním úvodu zápasu domácí převzali iniciativu a začali si vytvářet i brankové příležitosti. První gól zařídil po centru Luboše Chaloupka kapitán týmu Radek Sklenář - 1:0. Vedení navýšil těsně před koncem poločasu Dominik Šmerda, který uklidil gólovou přihrávku Miloše Prášila - 2:0. Do kabin tak šli v lepší náladě domácí.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločase domácí mohli vedení navýšit, ale žádný z nadějných útoků gól nepřinesl. Hosté hrozili jen ze standardek, které však výrazné nebezpečí pro branku Veselého neznamenaly.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Oldřich Veselý (trenér): Zápas byl neurovnaný, nervózní a plný zbytečných ztrát. Uklidnila nás ušmudlaná branka. Přesně to nám chybělo v minulých zápasech. Druhý gól do šatny asi zápas rozhodl.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Neodehráli jsme dobré utkání, nejsme nebezpeční v šestnáctce a celkově náš výkon byl zkrátka slabý, absence hráčů jsou velmi znát

Z. Veselý [-] - M. Mazel [-] (63. F. Kuldan [-] ) , L. Chloupek [-] , M. Svoboda [-] , D. Šmerda [-] (78. Š. Buršík [-] ) , T. Padrtka [-] (63. A. Jiránek [-] ) , R. Sklenář [-] , F. Adamec [-] , M. Prášil [-] (87. R. Matocha [-] ) , T. Vařejka [-] , J. Pačovský [-]

T. Kříž [-] - J. Pešek [-] (72. T. Kopic [-] ) , J. Benáček [-] , V. Šmíd [-] , I. Popovych [-] , M. Havel [-] , D. Šerý [-] (31. A. Zástěra [-] ) , M. Pecha [-] , R. Nermut [-] , M. Podoba [-] (54. R. Dalík [-] ) , Š. Zástěra [-]

ŽK: 37. T. Vařejka , 90. Z. Veselý - 44. Š. Zástěra , 57. M. Pecha , 62. J. Pešek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Silný Zdeněk - MACHOREK Jakub, MACH Karel.