3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Vacov si dokráčel doma k pohodovému vítězství nad Dražejovem

6. A. Bujok , 58. D. Makas , 67. A. Bujok
26

V sobotu zajížděl k venkovnímu utkání do Vacova tým z Dražejova. Dražejov měl po dvou kolech na kontě nula bodů a nula svítila i v tabulce vstřelených branek při skóre 0:8. Ke smůle hostů, ani jednu z těchto kolonek nedokázali v zápase změnit a domácí Vacov si připsal za výhru 3-0 tři body do tabulky.

Domácím vyšel hned úvod utkání, když se už v 6. minutě prosadil Antonín Bujok. Další šance se ani na jedné straně neujala a všechno dokázali lapit oba brankáři a poločas skončil jen 1-0.

Druhý poločas začal ve vysokém tempu a branka nenechala na sebe dlouho čekat. Domácí branku přidal v 58. minutě David Makas a srazil hosty ještě víc na kolena, než Bujok v 6. minutě. A za devět minut bylo pro hosty ještě hůř. V 67. minutě se totiž svým druhým gólem v zápase prosadil znovu Bujok. Nic dalšího se v zápase už nestalo a ten tak skončil 3-0 pro domácí Vacov.

Hosté tak nezažívají vůbec dobrý start do sezóny a po třech kolech se skórem 0:11 a nula body jsou poslední. Domácí naopak navázali na výhru v minulém kole a mají tak šest bodů z devíti možných.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, kapitán Dražejova: Do Vacova jsme jeli s odhodlaním změnit náš nepodařený podzimní start. Bohužel již v 6. min. jsme namazali domácím a ti šli do vedení. Pak se hra poměrně vyrovnala a hrálo se na obou stranách. Domácí byli dobře fyzicky a rychlostně vybaveni a vytvářeli si nebezpečnější šance než my. Po změně stran se nám opět nepodařilo dostat míč z vápna a domácí trestali podruhé. O deset minut jako přes kopírák na konečných 3:0. Teď nás čekají doma Bělčice a my budeme chtít zlomit naši smůlu.