10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Bělčice držely s Vacovem krok! Přesto domácí berou tři body

25

Bělčice, po remíze v derby se Sedlicemi, čekalo další těžké utkání. Vacov totiž vyhrál čtyři utkání v řadě a tým táhne hlavně útočné duo Bujok se Zittou.

Zápas měl od první minuty náboj a hrálo se ve velmi vysokém tempu. Šance přicházely jedna za druhou, ale jak domácí Forejtar, tak navrátil v hostůjící brance Dražan, podrželi své týmy a poločas tak skončil bezbrankovou remízou. I tak se ale fanoušci nenudili.

I druhý poločas přinesl vyrovnanou hru, která se přelévala ze strany na stranu. Branka, která už jen chyběla k dokrelsení nádherného zápasu, přišla v polovině poločasu. V 69. minutě udeřil domáci Vacov a prosadil se kdo jiný, než útočník Antonín Bujok.  Bujok ale poté během šesti minut dostal dvě žluté karty a v 78. minutě musel předčasně do sprch. Domácí ale hned o dvě minuty později zvýšili svůj náskok na 2-0, když se prosadil člen záložní řady Jírovec. Hosté už recept na brankáře Forejtara nenašli i přes několik slibných šancí. Vacov tak udržel vedení a zvítězil tak poměrem 2-0 nad Bělčicemi.

SK Vacov
V. Forejtar [-] - K. Procházka [-] , J. Mrázek [-] , J. Bubík [-] , M. Moutelík [-] (46. V. Zábranský [-] ) - J. Sova [-] , F. Roučka [-] (46. D. Makas [-] ) , A. Jírovec [-] , M. Valta [-] - A. Bujok [-] , F. Zitta [-] (86. T. Sova [-] )

TJ Sokol Bělčice
K. Dražan [-] - K. Hanzlík [-] (62. M. Fiala [-] ) , J. Houda [-] (12. M. Vrbský [-] ) , M. Ráž [-] , T. Ježek [-] , O. Páca [-] , J. Vejšický [-] , A. Ježek [-] , V. Mach [-] , M. Hrkel [-] , K. Zeman [-]

ŽK: 40. M. Valta , 72. A. Bujok - 20. O. Páca , 50. T. Ježek , 70. A. Ježek . ČK: 78. A. Bujok .
Hráči zápasu: V. Forejtar .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kříž Karel ml. - KOBLASA Augustin (N), ŠVIHEL Zdeněk (N).