12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Ledenice doma padly

13. J. Fencl , 25. J. Čermák - 35. V. Šafrata , 43. V. König ml. (p.) , 88. R. Kneys
25

Boj o třetí místo nabídl zápas v Ledenicích kam přijelo ve formě hrající Mladé.

Hostujicí tým se může pyšnit nejlepší defenzivou v soutěži. Ta ovšem tentokrát brzo inkasovala, když se trefil domácí Jan Fencl. A brzo bylo pro hosty ještě hůř, když se trefil Jakub Čermák. Zdálo se, že domácí tým má zápas pod kontrolou, ale Mladé se nevzdalo a předvedlo výborný obrat. Ve 35 minutě snížil Vladislav Šafrata a hostům se naskytla příležitost na body. A hostujicí tým do poločasu srovnal. Výhodu pokutového kopu využil Václav Konig ml.

Druhý poločas pokračovala zajímavá podívaná a rozuzlení přišlo dvě minuty před koncem. To se prosadil hostujicí Radek Kneys. Domácím se v závěrečném náporu už nepodařilo vyrovnat. Mladé má tak na třetím místě náskok pěti bodů a v posledním kole přivítá doma Zlatou Korunu. Na Ledenice se dotáhla rezerva Kaplice a v poslendím kole jedou do Velešína.