1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Nejdecké utrpení a gólová smršť Ostrova

17. M. Hackl , 20. V. Machek , 22. J. Kostka , 26. J. Dušek , 30. J. Janda , 38. M. Novotný , 49. J. Dušek , 56. M. Novotný , 60. J. Kostka , 82. J. Toth , 85. J. Kostka , 90. L. Mestl
11

Nejdek nezažil povedený víkend. Nejdeckou rezervu nejdříve v rámci okresního přeboru rozebral tým Útviny 8:0 a ani v kraji si Nejdek bilanci nezlepšil. S Ostrovem prohrál ostudným debaklem 0:12.

Šestka do poločasu

Nejdecký celek dokázal držet tempo s hráči z Ostrova zhruba 15 minut, ale pak přišla studená sprcha.

Během pěti minut se hosté třikrat prosadili. Kanonádu odšpuntoval Hackl, Machek a Kostka

Během první půle se trefili také Dušek, Janda a Novotný a domácí rezignovali. Domácí dělali moc chyb, které hosté skvěle trestali.

Do kabin se odcházelo za drtivého stavu 0:6.

Hosté nepolevili

Ostrov druhou půli nepojal stylem "nějak to dohrát", ba naopak. Přidávali další góly a domácí do ničeho nepouštěli.

Do 60. minuty zvýšili hosté už na 0:9. Podruhé se prosadili Kostka, Dušek a Novotný.

V 82. minutě zaokrouhlil na destíku Toth. V 85. minutě ještě stihl Kostka zkompletovat hattrick a tečku v 90. minutě udělal za utkáním Mestl.

Domácí úvod sezóny vůbec nezvládli a příští týden je nečeká žádný slabší soupeř, neboť na svém hřišti budou hostit Dvory.

FK Nejdek
Zbyněk Draxal: "Ostrov měl skvělý pohyb, byl silný v kombinaci a skvěle zvládal standardní situace. Těžko se hledala nějaká slabina. Z našeho týmu bych chtěl vyzdvihnout výkon Davida Šimka, který podobný zápas v mužích odehrál poprvé v životě."