Hoch Karel ml.
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Doubravka - Soběslav 1:2 (1:1) 27.04. 17:00 -
Bohemians B - Táborsko B 3:3 (2:2) 21.04. 10:15 -
Březová - Hranice 5:1 (3:1) 20.04. 17:00 -
Nové Sedlo - Lomnice 4:2 (3:2) 06.04. 16:30 -
Slavia B - Robstav 7:0 (4:0) 31.03. 10:15 -
Lomnice - Lok. KV 1:1 (1:0) 30.03. 15:30 -
Cheb - Rychnov 4:1 (2:1) 22.03. 18:00 -
Domažlice - Povltavská FA 4:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Povltavská FA - Bohemians B 1:2 (1:2) 12.11. 14:00 -
Nové Sedlo - Toužim 3:1 (0:1) 28.10. 14:00 -
Hřebeč - Brandýs n.L. 1:3 (0:2) 14.10. 10:15 -
Plzeň B - Králův Dvůr 3:1 (2:0) 01.10. 10:30 -
Lok. KV - Trstěnice 1:4 (1:0) 23.09. 10:15 -
Vltavín - Dynamo B 2:5 (1:3) 16.09. 10:15 -
Nové Sedlo - Trstěnice 1:0 (1:0) 30.08. 18:00 -
Pila - Kraslice 1:2 (0:2) 19.08. 17:00 -
Králův Dvůr - Hostouň 0:2 (0:0) 18.08. 18:00 -
K. Vary B - Lomnice 4:0 (3:0) 13.08. 10:00 -
Vintířov - KV-Dvory 3:8 (0:6) 17.06. 17:00 -
Chodov - Hroznětín 1:2 (0:1) 10.06. 17:00 -
Bohemians B - Zbuzany 6:0 (2:0) 04.06. 11:00 -
Ostrov - Chodov 7:1 (2:0) 27.05. 17:00 -
Kosmonosy - Meteor 0:1 (0:1) 27.05. 10:30 -
Bukovany - Král. Poříčí B 2:3 (2:0) 07.05. 14:00 -
Lok. KV - KV-Dvory 3:9 (1:2) 22.04. 10:15 -
Písek - Plzeň B 1:1 (1:1) 21.04. 17:00 -
Vintířov - Chodov 1:5 (0:2) 15.04. 16:30 -
Bohemians B - Hostouň 3:1 (2:0) 08.04. 10:15 -
Ostrov - KV-Dvory 6:1 (1:0) 01.04. 16:30 -
Domažlice - Dynamo B 2:0 (1:0) 18.03. 15:00 -
Ústí - Jablonec B 0:4 (0:0) 04.03. 10:30 -
K. Vary B - Ostrov 0:3 (0:2) 13.11. 10:00 -
Admira - Hostouň 1:2 (0:1) 06.11. 10:15 -
Citice - Král. Poříčí 4:4 (3:1) 05.11. 14:00 -
K. Vary B - Lok. KV 1:3 (1:2) 28.10. 19:00 -
Skalná - Fr.Lázně 1:1 (0:1) 15.10. 10:30 -
H. Bříza - Komárov 0:3 (0:0) 08.10. 16:00 -
Lipová - Kolová 1:4 (0:3) 11.09. 10:30 -
Plzeň B - Králův Dvůr 4:2 (1:2) 10.09. 10:30 -
Králův Dvůr - Bohemians B 0:5 (0:0) 06.09. 17:30 -
Toužim - Chodov 4:4 (1:3) 28.08. 17:00 -
Teplice B - Boleslav B 4:2 (1:0) 21.08. 11:00 -
Nejdek - Ostrov 0:12 (0:6) 20.08. 17:00 -
Robstav - Motorlet 2:1 (0:1) 06.08. 14:30 -
Fr.Lázně - Nová Role 0:2 (0:1) 18.06. 17:00 -
Hostouň - Benešov 5:0 (3:0) 11.06. 14:00 -
Citice - Skalná 3:1 (2:1) 03.06. 18:30 -
Bohemians B - Pardubice B 2:0 (2:0) 29.05. 10:15 -
Pila - Rychnov 6:3 (1:1) 22.05. 17:00 -
Ostrov B - Mar. Lázně B 3:0 (0:0) 15.05. 17:00