18. M. Sáček (vl.) , 68. T. Hobza , 73. M. Hobza , 86. Y. Brovchenko - 22. P. Florián , 27. I. Koníř

Hosté neudrželi poločasové vedení a nemají ani bod.

Hosté po půli vedli

Domácí po přestávce rozhodli

SK Fotbalová škola Třebíč
SK FŠ Třebíč (FB): Po několika letech se v Třebíči opět uskutečnilo derby a vůbec poprvé to bylo mezi kluby FŠ Třebíč a HFK Třebíč. Za pěkného slunečného počasí dorazilo do V-STAV ARÉNY cca 500 fanoušků. Za nás v základní sestavě nastoupilo 6 hráčů mladších 21 let. Po prohraném prvním poločase doplnil tým sedmý hráč mladší 21 let. V druhém poločase jsme zvládli zápas otočit na konečných 4:2. Vítězstvím jsem si utvrdili první pozici v tabulce a stále jsme neporaženi. Všech divákům děkujeme za vytvoření pěkné atmosféry.

T. Pospíchal [-] - M. Hobza [-] (84. T. Růžička [-] ) , J. Zahrádka [-] (72. V. Dvořák [-] ) , T. Hobza [-] , T. Zacha [-] (56. D. Adam [-] ) , M. Minář [-] (46. Z. Švéda [-] ) , Y. Brovchenko [-] , Š. Němeček [-] (84. M. Kratochvíl [-] ) , L. Hráček [-] , V. Lampíř [-] , K. Zerhau [-]