10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Bedřichov znovu prohrál

30

Domácí berou další tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí byli od začátku aktivnějším celkem a hned v páté minutě protáhl Bartoně Požár. Chvíli na to střílel na zadní tyč Blaha, ale bránu netrefil. Poté se hrálo především ve středu pole. Až ve 35. minutě dostal míč z levé strany před branku Blaha a Lhoták jej dostal do sítě - 1:0. Hosté mohli rychle srovnat, ale přízemní rána Neuwirtha těsně minula tyč domácí brány. Více se toho v prvním poločase neudálo.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí svého soupeře po přestávce zatlačili. Blízko ke gólu byl Starý, ale jeho hlavička mířila po Skryjově centru nad bránu. Z levé strany pelášil na Bartoně Liška, ale vhodnou chvíli k zakončení prováhal. Na druhé straně se po střele Samka vyznamenal Sklenář. Poté už zase hrozili domácí a nakonec se také dočkali uklidňující branky. V 73. minutě Skryja vyvezl míč, našel Dvořáka a ten naservíroval míč Lhotákovi na malé vápno - 2:0. Poté měli domácí další šance, ale branku nepřidali.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Zápas jsme měli pod kontrolou a je jen škoda, že jsme nedali snaživým hostům více branek. Tři body bereme a uvidíme, co nám přinese závěr podzimní části.

V. Sklenář [-] - J. Liška [-] , M. Drdla [-] , Z. Starý [-] , P. Lhoták [-] , V. Skryja [-] , D. Požár [-] , M. Blaha [-] , J. Janů [-] , M. Šacl [-] , L. Dvořák [-]