9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Třebelovice zvítězily v Blatnici

13

Fotbalisté Blatnice si připsali proti Třebelovicím nečekanou, ale zaslouženou porážku 0:4

Hosté třikrát udeřili

Blatnice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Třebelovic. Blatnice v minulém kole prohrály na půdě Vladislavi 4:1. Třebelovice naopak dokázaly zvítězit na svém hřišti s rezervou Náměště po zlepšeném druhém poločase 3:2 a přiblížili se Blatnici na jediný bod. Zápas začal mnohem lépe pro hostující celek, který dostal do vedení v 8. minutě Stanislav Michal - 0:1. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale pozorná hostující obrana jim žádný gólový zásah nedovolila. Naopak ve 27. minutě se podruhé prosadil Stanislav Michal a hosté šli do dvoubrankového trháku - 0:2. Skvělou hostující půlhodiny podtrhl ve 30. minutě Karel Tesař - 0:3. Třebelovice tak měly našlápnuto jasně ke třem bodům.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Hostujícímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu dvougólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 0:3.