14.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Lídr tabulky doma zvítězil 2:0

4

Juventus Mohelnice s přehledem vede tabulku okresní soutěže a i v prvním kole jara dokázali zvítězit 2:0 nad béčkem Rapotína.

První poločas rozhodl

Juventus byl od začátku utkání lepším sehranějším týmem, postupně si vypracoval několik gólových šancí. V 17. minutě vyrazil hostující golman střelu domácích a se štěstím se následně prosadil Svačina. Ve 44. minutě se po rohu prosadil Šerhant a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Skóre už se neměnilo

Ve druhé půli jsme toho už moc neviděli. Domácí kontrolovali průběh hry. Hosté zahrozili jednou, ale golman domácích včasným vyběhnutím šanci zmařil. Juventus si zaslouženě připsal tři body.

Juv. Mohelnice
Pavel Hampl - předseda týmu: V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

TJ Jiskra Rapotín B
Milan Bartonik - trenér: Domácí mají zkušené mužstvo, nám se tady dlouhodobě nedaří. Šance, které jsme měli jsme zahodili. Jinak jsme hráli fotbal jen před jejich šestnáckou. Máme mladé mužstvo, které jsem doplnil o čtyři dorostence. Góly jsme si vlastně dali sami po dvou chybách.

P. Malinka [-] - P. Balcárek [-] , K. Šafář [-] , J. Appl [-] , K. Appl [-] , M. Duda [-] , T. Šerhant [-] , P. Erneker [-] , D. Vyroubal [-] , M. Svačina [-] , A. Heidenreich [-]

O. Dvořák [-] - J. Šindler [-] , L. Vybíral [-] , J. Baláž [-] , M. Schejbal [-] , R. Žolda [-] , P. David [-] , D. Saňák [-] , F. Ondráček [-] , V. Frank [-] , V. Mošonec [-]

ŽK: 25. M. Duda , 64. J. Appl , 67. K. Šafář - 9. L. Vybíral , 31. M. Schejbal , 74. J. Mašlej .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: Habich Otakar - KAŠPAR Jakub, PROVAZNÍK Jan.