Záchranářský souboj zvládli domácí a zdramatizovali boj o záchranu.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Velmi důležitá výhra, dobrý výkon v první půli. Bohužel jsme na začátku druhého poločasu inkasovali na 1:1 a znervózněli jsme. Měli jsme hodně ztrát míčů. Naštěstí se nám podařila vstřelit rozhodující branka a tři body jsme získali. Na týmu bylo vidět, jak moc chce vyhrát, možná proto jsme byli chvílemi až moc nervózní.

FSC Stará Říše
Lukáš Staněk (asistent trenéra): Špatně jsme bránili a nešla nám rozehrávka. Hlavně první poločas byl hodně špatný. Humpolec naši chybu potrestal. My jsme tu jejich nepotrestali.

T. Kříž [-] - Š. Zástěra [-] , J. Pešek [-] , J. Maršík [-] , I. Popovych [-] , M. Havel [-] , A. Savi [-] , D. Šerý [-] (91. M. Blaško [-] ) , O. Luňáček [-] (81. A. Zástěra [-] ) , M. Pecha [-] (14. V. Šmíd [-] ) , M. Kameš [-]

R. Dutka [-] - M. Zarovnii [-] (59. D. Drovalov [-] ) , J. Pospíchal [-] (79. D. Mitev [-] ) , J. Růžička [-] , S. Borzenko [-] (59. O. Tupik [-] ) , O. Kvych [-] , R. Svoboda [-] , T. Lát [-] , L. Kryštůfek [-] , J. Chramosta [-] , D. Čížek [-]

ŽK: 23. J. Pešek , 53. M. Kameš , 65. V. Šmíd , 65. R. Dalík , 93. A. Zástěra - 66. L. Kryštůfek , 85. J. Chramosta . ČK: 91. R. Dalík .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - TERBER Ondřej, KŘÍŽ Karel.